резултати от биохимичен скрининг

  • 945
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте Simple Smile
Имам питане  newsm78 :
Следят ме на ЖК в Шейново... направиха ми по надлежния ред БХС. Резултатите излязаха- бяха нормални....?
Всеки път, когато поискам на ми кажат стойностите, те ми казват, че са нормални....
Защо не ми ги казват?  Close
Споделете опит....

# 1
  • София
  • Мнения: 10 858
Здравейте Simple Smile
Имам питане  newsm78 :
Следят ме на ЖК в Шейново... направиха ми по надлежния ред БХС. Резултатите излязаха- бяха нормални....?
Всеки път, когато поискам на ми кажат стойностите, те ми казват, че са нормални....
Защо не ми ги казват?  Close
Споделете опит....

И при първата ми бременност и сега се следя в ЖК Шейново. И двата пъти ми казват така. Няма нищо притеснително, довери им се, добри са Peace Все пак, когато дойде момента за доплер, така или иначе ще трябва да си вземеш картона за да отидеш с него на доплер, ще си погледнеш изследването и конкретно резултатите.
Но мисля, че щом са ти казали че е нормално, значи е така Peace

# 2
  • Мнения: 1 272
Предполагам че знаеш, но все пак да си кажа. Резултатите от БХС са от сорта на риск 1:865, което после се изчислява въз основа на възрастта ти. Така че, казавайки ти едни голи стойности, те нямат смисъл. Освен това Тези резултати са значими в комбинация с преглед от добър ехографист и сами по себе си не носят смисъл. Т.че спокойно, щом ти казват че са нормални, това значи че нямаш повод за притеснение. Спокойна бременност!

# 3
  • Мнения: 174
На мен ми ги казаха още в Майчин дом когато си ги взех..Но бяха лоши 1:203

# 4
  • Мнения: 439
Резултата го разбрах още на момента когата отидох да си го взема от Майчин дом беше 1:3000-но до като го разбера ми беше притеснено

# 5
  • София
  • Мнения: 978
magy, на мен ми дадоха листа с резултатите и се чудя как така на теб само са ти казали какви са. Поискай си го

Общи условия

Активация на акаунт