Има ли сняг на Банско?

  • 2 728
  • 8
  •   1
Отговори
Кажете става ли за ски вече?

# 1
  • Мнения: 208
Кажете става ли за ски вече?
В момента пиша от Банско. Има сняг и още от сряда сме по пистите.
Казват, че тая година ски-сезонът бил провален поради липсата на сняг. Като гледам каква навалица е, си мисля какво ли щеше да е при   
нормален ски сезон?

Като цяло тук много ми харесва.

# 2
Ех, супер Laughingзавиждам ти малко! Ние ще ходим след около месец PraynigКак са кръчмите?

# 3
  • Варна
  • Мнения: 677
Rakovina, извинявай, че се намесвам в темата ти, ама ако някой може да ми препоръча приличен хотел в Банско, ще съм му много благодарна. Розов пинко, вие къде сте отседнали?

# 4
  • Мнения: 3 835
В момента пиша от Банско. Има сняг и още от сряда сме по пистите.
Като цяло тук много ми харесва.

Е, браво, че си писала. Много полезна информация. Много хора ли има? Как са пистите?

# 5
  • Мнения: 2
здравете пиша за пръв път, регистрирах се току що
миналата седмица на 31.12.2006 карахме на Банско
сняг има добре само в горните участъци от пистите по на долу вече има оголени места доста изкочили камъни и дървени трески и е малко неприятно за това
за пръв път ми бе тази година и се изкефих много
след три дни си направих тест и  е положителен Embarassed само гаджето ми знае, а вече и вие та въпроса ми е може ли да карам ски при положение че съм в самото начало

# 6
  • Мнения: 3 835
здравете пиша за пръв път, регистрирах се току що
миналата седмица на 31.12.2006 карахме на Банско
сняг има добре само в горните участъци от пистите по на долу вече има оголени места доста изкочили камъни и дървени трески и е малко неприятно за това
за пръв път ми бе тази година и се изкефих много
след три дни си направих тест и  е положителен Embarassed само гаджето ми знае, а вече и вие та въпроса ми е може ли да карам ски при положение че съм в самото начало

Честито, пожелавам ти лека и безпроблемна бременност!  bouquet
Ами, не знам, вероятно няма проблем да караш, но все пак трябва да си внимателна. Да не паднеш, да не се удариш. newsm78

# 7
  • Мнения: 208
Rakovina, извинявай, че се намесвам в темата ти, ама ако някой може да ми препоръча приличен хотел в Банско, ще съм му много благодарна. Розов пинко, вие къде сте отседнали?
Извинявам се, че чак сега се включвам, но до вчера дишахме "Бански въздух" Wink, а нямаше откъде да вляза в нета.
Действително сняг има само горе, по пистите. Все пак 53 оръдия се грижат да създадат изкуствен сняг. Иначе чух днес, че Т в Банско е вече 8 градуса. Ние като бяхме максималната беше 3.
Бяхме отседнали в хотел "Грами". Горещо го препоръчвам. Обстановката, обслужването и храната са на ниво. Останахме приятно изненадани. Но и в хотела не липсваха посетители. Още повече, че се намира на 3 минути път до кабинковия лифт.
От кръчмите мога да похваля "Барякова механа" и механа "Банско".  И в двете сервитьорките бяха страшно любезни и сръчни, обстановката приятна, музичката - тоже, а храната - вкусна и добре приготвена.
Ако друго се сетите, питайте.

# 8
  • Мнения: 208
здравете пиша за пръв път, регистрирах се току що
миналата седмица на 31.12.2006 карахме на Банско
сняг има добре само в горните участъци от пистите по на долу вече има оголени места доста изкочили камъни и дървени трески и е малко неприятно за това
за пръв път ми бе тази година и се изкефих много
след три дни си направих тест и  е положителен Embarassed само гаджето ми знае, а вече и вие та въпроса ми е може ли да карам ски при положение че съм в самото начало
Каква хубава новина! Честито! И........пази се, това е моят съвет.

Общи условия

Активация на акаунт