до непросветлените,пристрастени шоколадови маниаци

  • 814
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 090
да споделя какво ми се случи снощи!Аз не съм просто фен ами направо съм си пристрастена към шоколад Praynig Heart Eyes .И люто хапвам,но в нормата.Снощи обаче след като успешно изгладувах лунната диета реших да се възнаградя с 1 шоколадов бонбон/скромно/,ииии....бъркам в торбата,взимам си 1,хапвам си го а той-......лютив! #2gunfireЕй такова нещо не ми се беше случвало,и по-люто съм яла ама толкова гадно никога!Направо си мисля,ако раша да се отказвам от шоколада с това ще е .Дори незнаех, че има такъв шоколад!

Последна редакция: пт, 05 яну 2007, 15:28 от mama irina

# 1
  • Мнения: 703
А каква беше тая лютива торба?

# 2
  • Мнения: 1 002
не съм яла , но помня , че във филма Шоколад , имаше такава рецепта - с лют червен пипер
и по сайтовете съм чела за такъв шоколад , много бил вкусен

аз само съм яла с вкус на мента , хем мента много ми е гадно , но шоколада ставаше - едно такова прохладно ми беше в устата после

# 3
  • Мнения: 703
О,това с ментата ми е любима комбинация...

# 4
  • Мнения: 14 472
ама какви са били бонбоните - каква марка, че да знаем де! иначе аз съм яла люти китайски бонбони, дето нарочно им е такъв вкуса.

# 5
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Я и аз да науча- какви бяха бонбоните?  ooooh!

# 6
  • Мнения: 2 090
бонбоните са люти,не торбата!на laika/made in itali/,aз после прочетох ,че си пише peperoncino,но понеже преди това имахме гости и една дама опита точно такъв и каза,че бил с канела,та не се зачетах,преди да го хапна.Иначе за ментовите и аз съм о,k!

# 7
  • София
  • Мнения: 625
Аз останах лошо изненадана точно от ментов шоколад! От тогава мразя бонбоните "After Eight"!

# 8
  • Мнения: 391
Ако се поразровите в историята на шоколада, ще видите, че ацтеките са го яли, по-точно пили с чили. Всъщност лютият шоколад е оригиналът. Едва след като испанците завладяват Южна и Средна Америка и го донасят в Европа, тук почват да му добавят шекер, че да стане по-приемлив за европейския вкус.

Сега лютивият шоколад е отново много на мода. Първата хапка е доста странна, но после се свиква на вкуса и е много гот!

ПовЕрвайте ми!

# 9
  • Мнения: 3 388
Шоколад с peperoncino- ммммм, един от любимите ми  Crazy

Ето този е много сполучлив

# 10
  • Мнения: 599
Ооо, аз обичам, откъде ги купи? Тук, в Бг, не знам къде могат да се намерят лютиви шоколади. Купувала съм Линд с пипер, но не е лют. Моля, кажете, къде да намеря  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт