WANDERBRA

  • 739
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 374
Вярвам че сте ги чували.А някои ползва ли? Wink ....да сподели наистина ли имат такъв ефект како в каталозите.И къде ги има в София..

# 1
  • Мнения: 3 447
Според мен всеки що-годе приличен сутиен с банели и твърда чашка постига такъв ефект  Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами как да ти кажа...Имат ефект определено, но...Всеки един хубав и качествен сутиен от този тип има същия ефект, поне при мен. А най-голямата истина е, че след една бременност и две години кърмене вече нищо няма същия ефект Mr. Green

# 3
  • Мнения: 374
ами аз зяпах тука из нета реклами-то едни цици едни бомби.....има6е разли4ни за различен тип деколтета....и взе не6то да ме гложди  Mr. Green
гледам цените им са прили4ни т.е. м/у 30-80 лв поне тези модели които разгледах...те бяха в долари но като ги обърнеш в лева....
обаче незнам къде в софия че ми е време за нещо новичко  Crazy

# 4
  • София
  • Мнения: 1 914
Аз съм виждала в магазините на Seven Seconds. Под 100 лв, обаче май нямаше  ooooh!

# 5
  • Мнения: 7 837
Постига същия ефект, както и дънките на Викториа сикрет за повдигане на дупето, т.е. нулев, ако нямаш определени данни.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 147
Всичко зависи от формата на бюста ,трябва да пробваш.На малък бюст стои добре  така наречената бриджитка ,но пък на мен не ми е удобна.Има български добри фирми които имат този модел  WANDERBRA-пробвай.

# 7
  • Мнения: 374
на кои точно се вика бриджитки...аз мисля 4е ги знам де но питам за да съм сигурна Simple Smile
ами ще пообиколя да потърся-ако можеш да ме насочиш към магазин(и)-не за друго ами покраи малкия нямам много време да обикалям  ooooh!

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 147
http://www.belio.start.bg/   -На този адрес има сайтове на български производители с колекции и адреси.Бриджитката е модела който може да се носи без презрамки и чашките са като отрязани наполвина  ,повдигат добре бюста/дано ме разбра/,но в магазините за бельо-знаят.Ако не знае консултанта -търсиш друг магазин.Аз съм в Пловдив и не мога да ти помогна с адреси за София.

# 9
  • Мнения: 1 120
виж в магазините ZA-ZA.има на витошка,солунка и графа.там имат богат асортимент,особено този на графа.от сутиени.в сити центъра също има,сега не се сещам обаче името,но там продават част от сутиените,които ги има и в ZA-ZA.около 50лв са.

Общи условия

Активация на акаунт