д-р Яков или д-р Атанасова от Майчин Дом Варна

  • 982
  • 13
  •   1
Отговори
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
Оххххххххх
Направо съм страшно объркана кой от тези двама лекари да потърся д-р Яков или д-р Атанасова.От Бургас съм и този месец е крайно време да направя консултация с някой от тях.Ще раждам със секцио по медицински причини.Вече почвам 6 месец и ми казаха че трябва да се консултирам с този който ще ме оперира.Ми да ама кой от двамата newsm78.Гони ме зверско шубе защото не съм от Варна и нямам от кой да взема мнение.Моля ви за малко помощ и съвет Praynig Praynig Praynig.


# 1
  • Мнения: 4 589
коя атанасова-  капка или анна
ако е анна аз не съм доволна

# 2
  • Мнения: 407
За секцио ти препоръчвам д-р Яков.
Иначе съм се срещала и с двамата (ако става въпрос за Капка Атанасова) и съм доволна.

# 3
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
момичета не знам първото и име просто докторката от тук която ме препраща при нея каза
-д-р Атанасова от Майчин дом.Явно трябва да питам за пълното име.

# 4
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Сестра ми роди при Яков със секцио, имаше доста сериозни усложнения. Аз и майка мио гледахме на смени бебчо, докато нея я взеха отново в болницата 2 дена след изписването. Прехвърляха я от отделение на отделение, чак до тестове в София стигна. Сега пак очаква второто си детенце и д-р Яков не е сред фаворитите и.

# 5
  • Мнения: 407
Джемма,имам няколко познат които са оперирани от Яков и са много доволни.Аз раждах при него,но нормално раждане по негово настояване.
Мама21,по добре се срещни и с двамата и си направи сама извод.ще срещнеш много мнения и повечето теми за МД завършват със спорове. Ако мога да ти помогна с нещо пиши.Когато аз имах нужда се допитах до няколко мами от форума и те много ми помогнаха.Успех ти желая.

# 6
  • Мнения: 281
Аз раждах в "Майчин дом" при д-р Евгения Георгиева. Планово секцио трябваше да бъде, но мен от притеснение ме хванаха по-рано болки, та ме вкараха по спешност (в неделя на обяд беше). Д-р Яков беше в болницата по това време и той води секциото в крайна сметка. Доволна съм  Peace А и по-важно е каква е анистезиоложката, защото с нея ще имаш най-много директен контакт, а тази в "МД" е много свястна и способна жена  Heart Eyes
п.п. Да знаеш, че в "МД" има и д-р Якоб (по-млад е от д-р Яков и нямат роднинска връзка), но и той е добър специалист. Аз като цяло съм доволна от услугите на "Майчин Дом" Варна  Peace

Леко Раждане (и споко  WinkHug

# 7
  • Мнения: 407
А този ЯкоБ не беше ли в някоя друга варненска болица  newsm78

# 8
  • Мнения: 1 448
Аааауууу тази Анна Атанасова е много намусена, не я препоръчвам  Naughty А този др ЯкуБ ме заши след секциото и белега е перфектен  Crazy Мисля, че имаше кабинет в Курортна поликлиника, но не съм сигурна  ooooh!

# 9
  • Мнения: 2 922
Който и от двамата да избереш, няма да сбъркаш! Аз съм раждала със секцио при д-р Капка Атанасова.

# 10
  • Мнения: 2 071
Раждах секцио при д-р Яков - доволна съм.

# 11
  • Мнения: 952
вярно че Анна Атанасове е с вечно намръщена физиономия Thinking аз като тръгнах да раждам тя беше на смяна вечерта като ме приеха в клиниката,не обяснява много ако не питаш, малко е грубичка даже но поне това което трябваше да направи го направи добре,после се обади и на докторката при която бях ангажирала за раждането и постоянно и казваше какво е състоянието й, докато дойде Peace
За д-р Капака Атанасова съм чувала само хубави неща, Peace за д-р Яков нищо не мога да кажа гледал мее само на видеозон  и това е...но за него мненията са както добри така и лоши

# 12
  • Мнения: 390
От Анна Атанасова не съм доволна. Бях при нея на консултация, но в крайна сметка не родих в МД заради нея - не искаше да ми даде болничния 45 дни преди термина.

# 13
  • Мнения: 4 422
Д-р Яков- при него раждах нормално  Peace Сто пъти писах вече ,че съм много доволна,от д-р Атанасова и едната и другата -нямам впечатления.

Общи условия

Активация на акаунт