хранителни добавки

  • 1 251
  • 14
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 917
Момичета много ми се иска да споделите какви хранителни добавки вземате примерно за общо укрепване на организма, повишаване на жизнените сили и тонус...

# 1
  • Мнения: X
Никакви ! Naughty Просто повече плодове, сутрин един лимон с мед ( заради диетата ми) и когато ми се доспи - кафе:)
Предпочитам да си набавям всичко чрез храната а не с хапчета. С малкия процедирам по същия начин ( за сега де). Дано да не ми се налага да копувам имуностимулатори.

# 2
  • Мнения: 380
FORD KIDS Е  специална формула за укрепван на имунната система на детето. Аз съм му давала от нея и съм много доволна.

# 3
  • Мнения: 380
Ох объркахте тези бяха за детенцето а лично аз не пия такива работи  , повечко плодове и кафенце сутрин в промишлено количество и нищо друго

# 4
  • Варна
  • Мнения: 917
проблема е че аз често правя инфекции в гърлото, абе постоянно е възпалено. Причината е че имам хроничен ринит и веднага от носа ми слиза в гърлото и питах за нещо което да укрепва организма, знам ли.... И аз хапвам плодове, ама да ви кажа честно тия днешните плодове хич не ми се струват богати на витамини

# 5
  • Мнения: X
 Защо не пробваш един курс с Респивакс? Чувала съм страхотни отзиви за него.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 917
Защо не пробваш един курс с Респивакс? Чувала съм страхотни отзиви за него.

мислех си да, но прочетох и много лоши отзиви и не се престраших.

# 7
  • Мнения: 1 883
Алое - в него е истината - за децата . А аз от няколко месеца ползвам продуктите на Тианши и съм много доволна   bouquet

# 8
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Никакви ! Naughty Просто повече плодове, сутрин един лимон с мед ( заради диетата ми) и когато ми се доспи - кафе:)
Предпочитам да си набавям всичко чрез храната а не с хапчета. С малкия процедирам по същия начин ( за сега де). Дано да не ми се налага да копувам имуностимулатори.
Peace
Всевъзможните добавки на пазара имат една цел- печалба на производителя. А твоето здраве не представлява никакъв интерес за него.

# 9
  • Мнения: 3 456

 Пила съм всякакви- точно като твоя проблем имам- ефект 0, така че спрях да ги спонсорирам вече.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 917

 Пила съм всякакви- точно като твоя проблем имам- ефект 0, така че спрях да ги спонсорирам вече.

а как се бориш с възпаленото гърло?

# 11
  • Мнения: 1 883

а как се бориш с възпаленото гърло?

С Алое   bouquet

# 12
  • Варна
  • Мнения: 917

а как се бориш с възпаленото гърло?

С Алое   bouquet

 newsm78 как с алое. моля те дай повече подробности

# 13
  • Мнения: 3 456

 Пила съм всякакви- точно като твоя проблем имам- ефект 0, така че спрях да ги спонсорирам вече.

а как се бориш с възпаленото гърло?
Ох, какво да ти кажа. Боря се , не боря накрая все до АБ я докарвам.Направо ми се реве вече с това гърло. Февруари дори си махнах сливиците, защото бяха с хронични детритни тапи, но гърлените ми проблеми продължават. Сега правя ужасни ларингити, трахеити, бронхити, дори пневмонии...
Купувала съм и прехваленото Алое( ужасно скъпо) и водораслите и коластрата на Аква сорс ( както и пробиотиците и клетъчна и слънчева енергия), Цитросепт(от който съм сравнително доволна- правя гаргари и го пия), прополис само домашно приготвен дава някакъв ефект при мен)  и каквото оща се сетиш. Последните три години и малко повече вече съм пръснала толкова пари за подобни "панацеи", че ако ги бях събирала щях да си купя луксосна кола до сега, защото не съм купувала по една опаковка, а по няколко...
Не мога да ти посоча нещо , което помага категорично, защото и аз го търся още...
 Успех  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 14
  • Мнения: 3 456
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=154692.msg2979902#msg2979902
Eто още едно потвърждение на моите думи

Общи условия

Активация на акаунт