Загряващ ефект от околоочен крем - нормално ли е?

  • 676
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 847
От няколко дни ползвам околоочен крем на Estee Lauder Idealist, но веднага след нанасянето кожата около очите ми започва да се загрява, усещам лекичко парене. Други странични ефекти няма - като зачервяване или друго. След малко минава. Дали е нормално, как мислите, или да го мятам в кофата... Все си мислех, че ефектът по-скоро трябва да е охлаждаш...

# 1
  • Мнения: 2 013
Не знам дали е нормално, но току що си сложих един тестер Lancome Resolution Collaster 48 и също ми загря...

# 2
  • Мнения: 65
Не трябва да ви загрява.Щом има реакция на кожата това не е добре.Значи или крема е много активен и кожата ви не е привикнала към такава козметика,или не е качествен.Ако е първото-започнете с много тънък слой вечер през ден за една седмица,после всяка вечер пак за седмица и чак след това сутрин и вечер.Но най-добре ползвайте мед.кремове,например Рок,Виши,Лиерак.

# 3
  • Мнения: 619
Не ,не е нормално да загрява.

# 4
  • Мнения: 6 607
На мен не ми се е случвало

# 5
  • Мнения: 13 512
От няколко дни ползвам околоочен крем на Estee Lauder Idealist, но веднага след нанасянето кожата около очите ми започва да се загрява, усещам лекичко парене. Други странични ефекти няма - като зачервяване или друго. След малко минава. Дали е нормално, как мислите, или да го мятам в кофата... Все си мислех, че ефектът по-скоро трябва да е охлаждаш...
аз също ползвам Айдиалист-а и при мен няма такъв ефект. Обикновенно околоочните кремове имат охлаждащ ефект.Само маските за мазна кожа имат загряващ.

# 6
  • София
  • Мнения: 847
Благодаря ви за отговорите. Не вярвам да не е качествен (т.е. менте), защото е купен от Macy's в Щатите преди 20 дни. Вероятно наистина ми идва "силен" - досега не съм ползвала противобръчкови, а доколкото прочетох този е точно такъв. Може да пробвам съвета на Шушонка и да видя дали няма да свикна... Divana, предполагам, че и при теб затова е такъв ефектът от Ланком-а, силен е.

Общи условия

Активация на акаунт