От какво може да намали яденето?

  • 651
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 422
От по4ти една седмица храненето ни е направо кошмар.Той и не яде много като цяло, максимума, който изяжда независимо от храната е 170.Давам АМ в 5,30(насън го пие), 9( с лъжица, защото като е буден не иска хи4 биберон, голям зор Simple Smile ) и 21,30-22(пак на заспало), зелен4уково/месно наобяд в 1-1,30, каша в 5-5,30 и пюре 2 пъти по 50 сутрин и следобед между храненията.Глутена дадох преди 10-ина дена.Оба4е преди няколко дни на всяко ядене повръщаше и то на фонтан.Педиатърката не даде никаква при4ина...Можело да бил прехранен.От седмица някъде оба4е като изяде към 100 и по4ва да му се повдига да повръща.4ак пък на 100 ли се прехранва?
Ина4е е жизнен, много даже Simple Smile, няма температура или някакви външни признаци нещо да е болен.Зъби няма.
4удя се от какво ли може да е?Или не е задължително да има някаква при4ина.

Последна редакция: пт, 05 яну 2007, 23:01 от baba_mravka

# 1
  • Мнения: 2 498
Така както описваш ми прилича на пробив на зъбче.....Иса беше по същия начин при никненето на зъбките....щом е жизнен не се притеснявай...

# 2
Моята хубавица имаше такъв период,при нея се оказа 4е не поняса Аптамила,беше и много мазен,сега съм на Хипп и проблема се реши,за зъб4е тогава не мислех,защото беше на 4 мес.,но при вас може и това да е!А ти какво  разбираш под,,повръща,,връща малко мляко или прави фонтани?

# 3
  • Мнения: 2 897
Така както описваш ми прилича на пробив на зъбче.....Иса беше по същия начин при никненето на зъбките....щом е жизнен не се притеснявай...

И на мен ми се струва,че е от зъбките Thinking

# 4
  • Мнения: 422
Млякото го повръща на 2-3 пъти на фонтан, а пюрето и кашата не на фонтан, ма доста.Мисля 4е защото са по-гъсти.Между храненията не повръща.

# 5
  • Мнения: 1 043
На мен също ми прилича на зъб.Не го насилвай,нормално е да му се намали апетита Peace А иначе хич не мисля,че яде малко Thinking

# 6
  • Мнения: 1 382
Щом е жизнен и енергичен явно няма място за притеснения, но това повръщане като фонтан... Thinking. Обадете се на педката да го прегледа все пак. Ще му огледа и устната кухина  Peace

# 7
  • Мнения: 649
мойто съкровище покрай Коледа също беше така- няколко пъти повърна всичко на фонтан след като се беше нахранил. Иначе нищо му нямаше- температура.... жизнен, играе, смее се...

Оказа се, че наистина беше преял  Twisted Evil ядеше по малко количество, но почти без да спира- просто все държи нещо в ръчичката  ooooh! сега вече гледам да има паузи между храненето и да не яде толкова бисквити и други по всяко време

така че, може да премахниш пюрето между закуска и обяд и следобед и да видиш...

иначе е важно, че е жизнено детенцето!

# 8
  • Мнения: 832
Абсолютно възможно е, когато на детето му пробиват зъбки, да отказва да яде.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 26
Ние сме по същия начин в момента. Никнат ни зъби. С лъжица яде, не много, но с биберон неможе и 100ml. да изяде. Надявам се скоро да пробие зъбчето, че съм много притеснена. Да но и при вас нещата се оправят  Hug

Общи условия

Активация на акаунт