za dial up internet i internet bez dogovor?

  • 1 095
  • 14
  •   1
Отговори
момичета кажете какво мислите за dial up интернет,моя прятелка ме пита и аз всъщност нищо не знам (разпитвам познати) казаха ми че е 3 стотинки на минута,набираш някакъв номер към бтк и така се свързваш? някоя от вас ползва ли го и какво мислите? има ли вероятност да ти надпишат тел сметка така а има ли други интернет доставчици без договор?
 newsm78

# 1
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ами не ти я надписват сметката- ти си я навърташ, нали набираш номер и ти се отчитат навъртяните импулси докато си в интернет. Преди сто години бях с модемна връзка. Плащах мб + сметка на телефона. Голяма набутвация беше.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 159
Ако имаш излишни пари и най-вече нерви....аз скоро се сблъсках с dial up сещате се къде на географията и екзе-то на icq чаках час и 40 минути да се изтегли.

# 3
  • Мнения: 25 600
В момента е голямо набутване! Навремето, когато градският разговор беше 1 импулс, независимо от времето, по се ядваше, но пък непрекъснато те изхвърляше, трябваше да се набира пак и пр. раздувки на сумата. За качеството да не говорим!  Sick А скандалите с дуплекса???  ooooh! hahaha
Щом няма друг начин, по-добре да си пуснат ADSL - поне ще плащат за качество и неограничен достъп.  Peace

# 4
  • Мнения: 2 035
Времето на dial up отдавна умря! Изобщо не е на сметка, ами си е чиста набутвация!

Както те е посъветвала Как`Сийка за домашен потребител е добре ADSL, но моето мнение е да се ориентираш най-добре към местен доставчик  Naughty

Таксуването на dial up е 3 ст. на мин, но не забравяй първоначалната такса от 11 ст. Ето може да погледнеш ТУК и сама да се убедиш, че е супер НЕ на сметка  Peace


П.П. Всички доставчици работят с договори  Peace Ти да не би да работиш в КРС, че да искаш да ги изловиш ако има случайно такива Joy както се явяваш като гост  Mr. Green

Последна редакция: сб, 06 яну 2007, 10:34 от val_stef

# 5
  • Мнения: 25 600

П.П. Всички доставчици работят с договори  Peace

Що бе, мисля, че e-card още съществуват?  newsm78
Може и без договор, но не си струва - излиза много по-скъпо. Даже от интернет-зала си е по на сметка.

# 6
  • Мнения: 2 035
П.П. Всички доставчици работят с договори  Peace
Що бе, мисля, че e-card още съществуват?  newsm78
Може и без договор, но не си струва - излиза много по-скъпо. Даже от интернет-зала си е по на сметка.


Да, да права си. Има ги Peace
Но тъй като аз съм 100 % за кабелен нет и т'ва картите за dial-up ги прескачам изобщо, к'ва е файдата че нета без пари (при някой доставчици), като БТК-то таксува яко #2gunfire

# 7
  • Мнения: 1 002
без договор- някой ЛАН може би ,
 АДСЛ-а е с договор , кабеларките - също

# 8
 newsm78 единствената причина приателката ми да не иска договор е че тя не разполага с мн пари и си мисли че не всеки месец би могла да отдели по околo 30 лв за интернет...не знам какво да я посъветвам,ще и кажа вашите отговори и тя да си прецени....хмм newsm78...хмм newsm78...а какви са тия e-card дет викате? и те ли са към бтк?

# 9
  • Мнения: 747
Освен гореописаното като минус, си спомням колко пъти съм набирала телефона за връзка... Линията обаче се пресича с нечий разговор- попадаш на тийнейджърки, които си говорят с часове, и а си ги помолил да приключат, а са се разлигавили още повече.
Аз гарантирам на приятелката ти сметки, задължително надвишаващи 30 лв.
Ако може някаква комбина с някой да направи- примерно с рутер...

Последна редакция: нд, 07 яну 2007, 11:36 от prascho

# 10
  • Мнения: 2 035
В повечето случай цената на нета се определя от желаната скорост  Naughty Така, че мацката най-добре да разпита. Щом иска dial-up, значи не и е необходим кой знае какъв бърз нет, така че може и да се влезе в сума на месец под 30 лв. за кабелен  Peace

# 11
  • Мнения: 6 992
Аз ползвам за 25 лева и е супер бърз интернет...Значи ако порадтърси доставчиците в квартала, 100% има някой, който има ниска тарифа от порядъка на 15-18 лв, която дава малко по-бавен интернет. Или ограничен да потърси. Но в никакъв случай дайъл ап. Много е бавно и много пари за телефонна сметка.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 7 701
Е това го бях забравила-честно! С БТК да си няма човек работа-така мисля аз-пък за интернет съвсем.Мацка,казали са ти,че има и по-ниски тарифи . Освен това ако не платиш тоя месец ти спират нета ама не ти скубят жиците. Така можеш да не плащаш до три месеца и си оставаш абонат.После си внасяш таксата и ти го пускат-поне при нас е така.Като хайманосваме по-дълго и ни няма в къщи по цял месец не плащаме нет.Като се върнем плащаме и ни го пускат от датата.

# 13
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Може също да е на кабелен нет, но на трафик, ако ползва само чат примерно, ще излезе евтино.
А при обикновен абонамент, ако прецени, че няма пари за следващия месец, просто се обажда с молба да й спрат нета за месец, после като има пари, обажда се да й го включат, и така.  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 3 159
Нашия интернет е много бърз и качествен, а плащаме 19,90. Лятото ни нямаше 2 месеца и половина и не сме плащали, не сме се и обаждали че няма да плащаме а после като отидох да платя докато се прибера и имаше вече интернет.

Общи условия

Активация на акаунт