Честит рожден ден на Крисче на Casiopea!

  • 737
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 327
Честит рожден ден на малкото юначе! Голям и здрав да порасне и много бели на мама да прави Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 809
Да е честит рождения ден на малкото юначе!Да е много здрав и да  носи само радост на мама и на всички,които го обичат!
Весел празник!  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 023
4рд на Крис-Дъ-Кид!
Още по-4естит рожден ден на майка му на рожденника - каси, оцеля! са стискай зъби до следващия  Laughing
На Крис Дъ Кид - радостни и весели дни и тихи и дълбоки нощи.
На мамка му - търпение - каси, да повторя за всеки слу4ай буквалния превод на Спок, или: "как да отгледам душманина си, без да го утепам!".
 Wink
много целувки, много прегръдки, весел рожден ден от мен и хубава една годинка, цяла година!

 newsm59

# 3
  • Мнения: 1 731
Честито на малчо!
Да е жив и здрав и да радва мама!
На мама пък пожелавам търпение в грижите за него и положителни емоции.
Весел празник!

# 4
  • Мнения: 9 990
Хайде честито и на Мама и на малкото порастнало момче!Живи и здрави и много, много късмет и здраве и през следващата година!  bouquet

# 5
  • Мнения: 357
ЧРД и от мен!  bouquet
Да ти е жив и здрав, и много, много усмихнат Wink
Много здраве и сили на мама, че ако знае какво я чака от сега нататък...  Laughing Следва отваряне на шкафове, катерене по столове, маси, падания, рев... командване с дистанционното, рестартиране  на компютъра и куп други белички! Mr. Green

# 6
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Малко на патерици, но честито на Крис и от нас. Да расте здрав и щастлива и много да радва мама   bouquet

# 7
  • Мнения: 351
ЧРД, на съкварталчето ни! Пожелавам му да слуша мама, да тръгне на ясла и да бъде много здрав и весел!

# 8
  • Мнения: 934
Каси да ти е жив и здрав малкия мъж, да те радва и слуша. Да расте голям и да се сбъдват мечтите му.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 477
На гоооляма патерица - ЧРД на Крис момък! Да е жив и здрав, да е здрава и майка му, че още колко емоции я чакат hahaha  bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 6 999
Честит и от мен Simple Smile

Много радост и щастие за двама ви, Каси   bouquet

# 11
  • Мнения: X
На голяма патерица - мерси.
Отпразнувахме - съботно детско парти, неделно старческо  Wink, та време за нет не остана.
Много мерси за пожеланията и да ви се връща.  Laughing

# 12
  • Мнения: 6 315
С огромно закъснение да честитя и аз! Здраве, много щастие и весели игри!

Общи условия

Активация на акаунт