Някой пил ли е Anti adipose tea

  • 11 021
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 446
Това е китайски чай със отслабващо действие и слабителен.Може ли да навреди на бебчето ако го пия 2-3 пъти в седмицата.някой друг пил ли го е,На кутията която е зелена пише точно това Anti adipose tea .Съдържа зелен чай,слез ,листа от бамбук ,кайсия и лотус. Rolling Eyes

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Явно се съмняваш дали е подходящ да се приема по време на кърмене.
Някои най-общи положения - всички лекарства, които променят метаболизма или отлагането на мазнини (adipose означава точно това - че влияе върху мазнините) може да окажат ефект върху състава на кърмата и да намалят съдържанието на мазнини в нея, затова не се препоръчват за кърмачки. А някои слабителни продукти, приемани от майката, може да предизвикат разстройство при бебето.

# 2
  • Мнения: 2 829
Не съм компетентна да дам съвет, а и Хедра вече е писала, а тя обикновено е права Grinning
Но аз се оттървах от постоянния си запек със хапване на обесени ядки (мюсли, че ми е по-вкусно) всяка сутрин.
Успех!

# 3
  • Мнения: 1 081
Не съм компетентна да дам съвет, а и Хедра вече е писала, а тя обикновено е права Grinning
Но аз се оттървах от постоянния си запек със хапване на обесени ядки (мюсли, че ми е по-вкусно) всяка сутрин.
Успех!
Peace
А в много тежките случаи пия чай от сена-майчин лист на Биопрограма(подходящ е за бременни), мисля че не е врено до веднъж седмично.

# 4
  • Мнения: 277
Преди време тук във форума имаше тема за билките, позволени за консумация при кърмене, ако не се бъркам (може и другаде да съм го чела) и понеже разполагам с въпросния чай и от време на време прибягваХ  Mr. Green към него, проверих какво е положението и открих, че слез и кърмене -  no , така че търси други варианти за затегнатия стомах.  Peace

# 5
Пила съм чист ябълков оцет на капсули/без пектин или други съставки/ когато бях бременна и когато кърмех.Според гинеколога ми това по никакъв начин не може да навреди на бебето.Ефекта е много добър.Не съм имала хемороиди по време на бремеността.

Общи условия

Активация на акаунт