Модни къщи в София

  • 4 100
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 424
Момичета, знаете ли адреси на модни къщи в София? Моля споделете,че ми предстои бал и е време да започна да търся рокля  Grinning  Ако сте поръчвали при някоя дизайнерка  споделете дали сте доволни от обслужването,качеството на работа и т.н.
Благодаря   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 4 966
АЗ се спрях на рокля на Жана Жекова...Много беше хубава роклята,изработката,с дантели,нежна и красива.
Обаче незнам как са цените сега...
И за Одета се сещам в момента...

# 2
  • Мнения: 13 512
И на сестра ми роклята беше от Жана Жекова- дантела и тафта...аба бая цифра си беше- над 1000 долара.

# 3
  • Мнения: 2 013
И на сестра ми роклята беше от Жана Жекова- дантела и тафта...аба бая цифра си беше- над 1000 долара.

А това не е било много скоро май Wink


Водка с лед, а ти защо държиш да си я ушиеш? Обиколи магазините и виж, може да си харесаш нещо готово. Поне ще знаеш как ти стои изначално.
http://www.moda.bg/mod_hause.php?id=12&mod=m&season=10&i=1
това е линк с модни къщи

# 4
  • Мнения: 2 013


ето ти два модела на Одета от сайта

# 5
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Мммм, ей-това е любимата ми рокля:


Нищо, че е модел отпреди 2 сезона почти, съвсем актуална си е, мисля  Peace

Divana, благодаря за линка   bouquet

# 6
  • Мнения: 13 512
И на сестра ми роклята беше от Жана Жекова- дантела и тафта...аба бая цифра си беше- над 1000 долара.

А това не е било много скоро май Wink
не,никак даже...преди около 10 на години Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 4 966
Aз моята си я взех направо от   бутика на Жекова.Просто ми се подкъси и постесни...леки корекции...Но не беше такава сума.Може би около 450лв или 500...

# 8
  • Мнения: 1 424
Аз си мисля за нещо по-семпло май  Rolling Eyes  Не съм много ориентирана още, а магазините  ще обиколя да пробвам и да предценя какво ми стои  Peace Парите не са проблем по принцип  Peace Divana много полезен линк,благодаря   bouquet
Сега като се замислям... къде според вас е границата между стилна и ненатруфена рокля и проста,обикновена рокля?
А как ги слагате тези снимки? Blush

# 9
  • Мнения: 2 013

ето това са модери на Жана Жекова - сравнително семпли - вечерни рокли от шифон, тафта и дантела, ръчна изработка, пишеше в сайта

Снимки се качват като кликнеш с десен бутон на снимка, качена в интернет, кликваш върху properites, копираш адреса в отговора, маркираш го и натискаш най-левия бутон от втория ред с бутоните.


Това е на Жени Живкова. Сладурско е за абитуриентка.

Последна редакция: сб, 06 яну 2007, 18:16 от Divana

# 10
  • Мнения: 1 424
Благодаря Divana    bouquet
Точно с  рокля,като на последната снимка от поста ти, мисля да съм   Grinning
Този тип рокля  ми се вижда хем сладко,хем елегантно  Peace Но дали не е прекалено семпла се чудя?  Thinking Иначе има още много да обикалям и гледам,но за момента на това съм се спряла  Flutter

# 11
  • Мнения: 2 013
Бордюрът, коланът, обувките и лентата в косата й я правят не чак толкова семпла. Много е хубава, мисля. Даже би била по-ефектна без точките горе по мое мнение.

# 12
  • Мнения: 2 211
Обикновено, всяка година се организира моден абитуриентски салон. Там се представят и по - млади дизайнери, които не са толкова комерсиални и в много случаи показват по - добри неща от "динозаврите". Изчакай още малко.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 328
Аз бих споменала модна къща "Лита". Моделите им са прилични, цените - също. За съжаление не мога да отворя в момента сайта им, но имам лични и добри впечатления от тоалетите им. Магазини - на "Графа", на "Мадрид" и "Сливница"

# 14
  • Мнения: 99
Малко да се намеся и АЗ. По повод на черната рокля, мой съвет, вземи си нещо с презрамки, знам, че този тип са много секси, но как ще се чувстваш във вихъра на танците да подръпваш от тук оттам за да не се види нещо.
Не ангажирам никого с мнението си, съвет на препатил просто.

Общи условия

Активация на акаунт