мнения за д-р Цацова от Гео Милев

  • 698
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 220
Здравейте,
Някой дали познава д-р Цацова, която е педиатър на моя син и която ми препоръчаха горещо като добър детски лекар? Питам, защото понякога ми се вижда  малко старомодна в подходите.

# 1
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Ние сме при нея още от раждането на Ади. Мнението ми е смесено. При нея има многооооо пациенти, точно понеже се води добър лекар. Има и много възрастни пациенти, за което съм я чувала, че сега съжалява, защото редпочита само с деца да се занимава. Чакането понякога доста ме изнервя. Когато е много натоварена имах чувството, че не винаги се съсредоточава във въпросите, които й задавам, особено когато Ади беше съвсем малка и питанията може за нея да са били малко неадекватни. Иначе не е от докторите, които веднага предписват антибиотици. при лека настинка препоръчва само витамини, чайове, хомеопатични лекарства и капки.
Ва крайна сметка ако ходенето при нея на прегед не беше толкова "болезнено" може би щях да съм по-доволна. Но засега нямам друга алтернатива.

Ти откога водип детенце при нея?

# 2
  • Мнения: 220
Ами и аз така я чувствам, понякога разсеяна и затова се чудя. Алекс е почти на 4 месеца, но го водя от края на 1-а месец. Досега сериозни проблеми / да чукам на дърво / не сме имали, но например за пентаксима не ми каза, че може да замести обичайните ваксини, за сокчетата също не ме предупреди, че е по-добре късно да се дават- чвно е привърженичка на по-старите схеми.
Иначе е много мила и вдъхваща доверие...

Общи условия

Активация на акаунт