за космите които растат подкожно?

  • 11 679
  • 73
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
как се справяте с този проблем?И при кола маска и с епилатор космите на краката ми винаги растат на вътре-единствено като ги бръсна е малко по добре,но не ми харесва особено този метод....има ли някакъв крем или....и аз не знам....

# 1
  • Мнения: 1 354
Е как така?!Не един,не два косъма,а по принцип на вътре си растат,така ли?
На мен преди време ми беше излезнал обратен косъм на интимните части.Последва цепене при хирург и забравих за бръсначките.Под мишницата ми е излизал и пак по същия начин-цепене и никакъв бръснач повече.От него ми се обръщаха космите.Ама при тебе май не е точно така.
 Thinking

# 2
  • Мнения: 128
e ne vseki,no vseki treti....i s iglichka si igraq da gi vadq.....no s brysnacha dosta po rqdko se poluchava

# 3
  • Мнения: 2 090
има препарат за такъв проблем,но не съм пробвала и немога да дам мнение.о/о16лв  е цената,но опаковката е малка

# 4
  • Мнения: 1 382
Оф, това много кофти, имам го този проблем на краката. Според мен това се получава при единици хора, но незнам на какво се дължи. Пробвала съм с бръснене, епилатор и кола маска и при трите винаги някой косъм тръгва навътре и оставя едно тъмно петънце. Казват, че при бръснене се изостряли и пробиват по-лесно, но при мен не действа  Tired. Правя си редовно пилинг на краката, къде с трици, къде с ексфолиант и все тая, без ефект. А, познавам мацки, които каквото и да направят нямат ни петънце, ни нищо - идеално чисти крака. Така, че си мисля, че е до кожа. Ще следя темата с интерес  Peace

# 5
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
При мен се получава на триъгълника само . Чак ми се получава нещо като цирей ама аз пак ходя на кола маска

# 6
  • Мнения: 56
...Ще следя темата с интерес  Peace
И аз имам същия проблем, но решение не съм намерила (за сега е само игличката,...иии така).

# 7
  • Мнения: 1 424
И при мен се получават подкожни косъмчета  Tired Единственото решение за мен е да редувам епилатора с крем Вийт  Peace друг начин не знам...

# 8
  • София
  • Мнения: 2 057
Оф, това много кофти, имам го този проблем на краката. Според мен това се получава при единици хора, но незнам на какво се дължи. Пробвала съм с бръснене, епилатор и кола маска и при трите винаги някой косъм тръгва навътре и оставя едно тъмно петънце. Казват, че при бръснене се изостряли и пробиват по-лесно, но при мен не действа  Tired. Правя си редовно пилинг на краката, къде с трици, къде с ексфолиант и все тая, без ефект. А, познавам мацки, които каквото и да направят нямат ни петънце, ни нищо - идеално чисти крака. Така, че си мисля, че е до кожа. Ще следя темата с интерес  Peace
И аз го има този проблем и е наистина до кожа. Има един крем на LED, казва се Kerapil. Предназначен е точно за такива случаи. Ефектът не е особено ясен, но все пак е нещо. Козметичката ми е казвала, че смес от йод и ниско-процентен спирт помага. За съжаление не си спомням съотношението. Маже се всяка вечер. Сложното е, че кожата пожълтява. Аз лично не съм пробвала, но резултатите били добри! Peace

# 9
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Оф, това много кофти, имам го този проблем на краката. Според мен това се получава при единици хора, но незнам на какво се дължи. Пробвала съм с бръснене, епилатор и кола маска и при трите винаги някой косъм тръгва навътре и оставя едно тъмно петънце. Казват, че при бръснене се изостряли и пробиват по-лесно, но при мен не действа  Tired. Правя си редовно пилинг на краката, къде с трици, къде с ексфолиант и все тая, без ефект. Ще следя темата с интерес  Peace
И аз съм така. Ни бръснене, ни епилатор, ни кола маска помагат.  Sad

# 10
  • Мнения: 2 229
При мен се получава на триъгълника само . Чак ми се получава нещо като цирей ама аз пак ходя на кола маска

Същото. Tired

# 11
  • Мнения: 946
И при мен така -получими се от епилатор първо 1 после 2 та чак почти всички косми ми се врастват.Имаше такава тема преди време и там бяха казали за крем ,който помагал Тент скин 200мл-към 50лв,та мисля да си го поръчам да видим.Съмнявам се ,че ще ми помогне щото мойто е направо гадно от скоро не ги чопля с игличка и поне не ми се разраняват.А това почна преди 6 год. първо ми ставаха едни подкожни топчета загноясало сега поне не ми се възпаляват ,но белезите са гадни затова не нося лятото поли и къси неща  Tired

# 12
  • Мнения: 2 229
И аз чух за това Тент скин, но отзивите не бяха много хубави. newsm78 А 50 лв на вятъра не ми се хвърлят. Tired

# 13
  • Мнения: 1 382

tracli , дай повече инфо за това, ако можеш, в аптека ли да го търся този крем на ЛЕД или в козметичен магазин. А, това с йода ???. Бих пробвала и този Тент скин, но като няма добри отзиви няма смисъл да се набутвам. Може би тези петна с лазер ще се махнат, но косъмчетата няма как да спат да никнат навътре....Ужаст ви казвам  #Crazy

Последна редакция: сб, 06 яну 2007, 21:03 от цветеслава

# 14
  • BG
  • Мнения: 390
Този крем на LED го има в апеките от веригата "Фармахит", наистина е ефикасен  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт