БЕБЕШКА БОРСА 2-РА УПОТРЕБА

  • 2 596
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 671
Не съм се ровила назад във форума, може вече да е пускана такава тема за обсъждане .

Какво мислите за идеята да си направим наша борса за бебешки стоки втора употреба? Например, аз съм от Пловдив - с другите майки от Пловдив си заплюваме един или два дни месечно, харесваме си място и се виждаме там, като всяка носи нещо, което би искала да продаде, съответно намира нещо което би искала да купи... Бихме могли предварително да си пишем във форума какво имаме за продаване...

Знам че това е разновидност на ТЪРСЯ, ПРОДАВАМ, ПОДАРЯВАМ, но  така може да се види стоката преди да се купи

Споделете какво мислите за тази идея и ако има поддръжници, как бихме могли да се организираме

# 1
  • Мнения: 548
Идеята не е лоша, въпреки че според моите наблюдения почти всяка майка държи принадлежностите на бебето й да са чисто нови. Въпреки това не всички имат съответните възможности и затова подобна борса има смисъл. Ако не друго, най-малкото ще се превърне във форум на живо!

# 2
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И на мен ми харесва тази идея!

# 3
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
аз съм за - въпреки че българските дрехи рядко предлагат тази възможност  Twisted Evil  май се сещате че сдават багажа по-бързо и от памперсите!!!

иначе аз ползвам дрехи втора употреба и бебчо изглежда доста по-добре от колкото в българските първа употреба

да не говорим, че западните са доста по-умело скроени - толкова са удобни!!!

но съм за - и не само дрехи ами всичко - и техника и играчки... а това което не се продаде и майките не искат да задържат може да се събира в помощ на детски домове!

# 4
  • Мнения: 987
аз сам от пловдив и горещо те подкрепям . ние сме на един месец и ще ми трябват доста неща занапред. предимно от големите аксесоари и играчки , но и дрехи мойе . стига да са добре запазени.вие колко сте големи.

# 5
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
И аз съм ЗА. Само кажете къде и кога да го правим. А ако нещата са по-големи първоначално може да се види снимка евентуално

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Аз не участвам, защото или пазя за второ, или разменям с братовчедка ми, с която са ни децата с по 1,5 г разлика, или - продавам във форум Продавам.
Но понеже Коала и Минимо сте нови, да ви кажа, че имахме (и пак ще имаме) срещи на майки от Пловдив от форума, и другия път да заповядате Wink

# 7
  • Мнения: 987
мерси за поканата . как ще разберем  кога ще бьде.

иначе наистина е добра идеята , ако нещата са по големи да се види снимка пьрво

# 8
  • Мнения: 1 671
Аз имам син на пет години, сега съм в осмия месец с втори син, както ме уведомиха докторите. Може и да сгрешат, ако е момиче ще ми е още по-гот. Така че аз също пазя дрешките, които имаме от баткото.  Съвсем скоро ще ми трябват.

Имам приятелки с по две-три колички например и се чудят какво да ги правят, къде да ги складират.  Някои имат едно, други имат друго, не става въпрос само за дрешки, а за всичко, което е запазено и може да се ползва и от други бебета...

На мен ми трябва стерилизатор за микровълнова, ама във форума ПРОДАВАМ, КУПУВАМ все не мога да случа, пък и когато жената е от София или от другаде си губи смисъла, щото транспортирането ще до оскъпи до ново.

Затова идеята ми беше да си правим локални борси и да виждаме нещата на място.
Когато се организира поредната среща на пловдивските майки, бихме могли да помислим за една проба, в някой парк например...

Само дано срещата е по-скочо, че току виж съм родила  Flutter  Flutter

# 9
  • Мнения: 2 531
Хей момичета, и аз съм от Пловдив.За сега си пазя дрешките от синчето за бебо, но ако организирате среща и аз ще дойда!Как ги обявявате?

# 10
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Тук, в този форум. Като се организираме, ще пуснем съобщение - проверявай окачената тема "текущи срещи на майките от форума".

Общи условия

Активация на акаунт