Само аз ли съм такава?

  • 2 713
  • 30
  •   1
Отговори
Изкарах две майчинства почти едно след друго и от много време съм постоянно в къщи. Вече изпитвам неистово отвращение към домакинската работа. Не мога да се накарам да върша елементарни неща. Няма кой да ми помага, нямам пари за домашна помощничка, а на всичкото отгоре и аз, и децата сме малко разхвърляни. Направо ме е срам от себе си. Само аз ли съм такава една... никаква?

# 1
  • Мнения: 2 013
не си сама, не се притеснявай.

# 2
  • Мнения: 990
Подкрепям Divana .Аз съм от няколко месеца в къщи и се чувствам почти по същия начин.Опитай да отделяш по-мъничко време за себе си и прави неща ,които те разтоварват.Децата са си деца и си искат своето , но и ти си човек и като такъв имаш нужди. Мръсни съдове и пране ще има и утре и вдругиден...

# 3
  • Мнения: 7 723
Аз искам да успокоя гостенката, че вече осем години съм с такава диагноза  Mr. Green Свиква се  Peace

# 4
  • Мнения: 10 758
Ха, ма то имало и от мойта зодия бе Wink
От 3г. не работя, стоя си в къщи, гледам си децата.....и ми е писнало от почти денонощното чистене, пране, гладене и т.н.Тъкмо почистя и терминаторите минат след мен.

# 5
  • Мнения: 983
Гостенката, това което си писала се случва абсолютно същото с мен. Изкарвам две последователни майчинства, като в промеждутъка между тях не съм работела, започва адски да ми писва домакинската работа, но......
С нетърпение чакам мига когато ще почна работа.
За разхвърляната къща започна да не ми пука вече, по-важното е да е чисто, но играчки има разхвърляни из цялата къща.

# 6
  • Мнения: 2 220
Ох, аз съм така, а съм с едно дете... Нямам търпение да започна работа - имам чувството, че тогава ще се справям по-добре с всичко, въпреки че ще съм по-заета!

# 7
  • Мнения: 872
И аз съм такава.От време на време пробвам да има една по-поразтребена стая за пред хора...Но обикновенно цари "творчески безпорядък".На домакинската работа никога не и се вижда края...

# 8
  • Мнения: 2 792
 И аз бях това положение доста дълго време, визирам навързаното майчинство, не съм се престаравала в домакинстването, сега от доста време ходя на работа, пак не се престаравам в домакинстването, гледам си спокойствието и нервите, едни са ми за цял живот, няма да си ги хабя напразно.

# 9
  • Мнения: 655
И на мен доста често ми писва от домакинската работа - губи ти толкова време и труд, а резултата ........ Close.  Напоследък взех да не си давам толкова зор - домакинстването край няма. Затова ако ме примързи сядам пред телевизора или компютъра и хич не го мисля. Wink

# 10
  • Мнения: 431
Не ми се е случвало да ми омръзва домакинската работа, действа ми отпускащо.

# 11
  • Мнения: 801
уф, и аз съм така, макар и с едно дете, добре, че мъжо върши някои неща, че иначе щях ептем  да лудна.....

# 12
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз бях това положение доста дълго време, визирам навързаното майчинство, не съм се престаравала в домакинстването, сега от доста време ходя на работа, пак не се престаравам в домакинстването, гледам си спокойствието и нервите, едни са ми за цял живот, няма да си ги хабя напразно.
При мен е същото!

# 13
  • Мнения: 1 180
И аз се записвам - от 8 години не работя - дремя в къщи и се занимавам с едно и също - гледам деца и всякакви други произтичащи от това дейности. Толкова ми е писнало, че няма на къде!  Снощи по едно време мъжа ми каза, че го "било хванало съклета" - аз му отговорих, че мен не ме е пускал , вече не помня от кога. Не се очертава и работа скоро да започна, единственото ново нещо е евентуално малкия да го пусна на градина, ама това на есен. И какво? Трябва да се взема в ръце и да измисля с какво да се занимавам!

# 14
  • Мнения: 2 534
Изобщо не се притеснявам , че не ми се занимава  с домакинство , удоволствие ми доставя обаче готвенето
Обаче майка ми как мрънка ... по стечение на обстятелствата живеем при нашите  Sad

Общи условия

Активация на акаунт