Случвало ли ви се е?

  • 679
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте мами Simple Smile

Имам един въпрос към вас и най-вече тези на 4, 5 годишни момиченца.
Аз имам дъщеря на 5, която от няколко месеца проявява огромен интерес към голи хора...
Побърква се, когато види човек без дрехи, непрекъснато влиза в банята докато се къпем и описва разликите между мене и мъжа ми с огромен интерес...
 
Племенницата ми е на 18 и ни идва често на гости, а дъщеря ми й се нахвърля непрекъснато и рови под дрехите й....изпада в някакъв див екстаз ако случайно вратата е заключена и тя не може да влезе и да я види(докато се преоблича или къпе), тръшка се и плаче, защото каката не и позволявала да я види гола....
 #Crazy #Crazy #Crazy
Побърках се тотално с тази нейна мания... само това й е в главата...обсъждаше лятото и хората по улицата, които са по-разголени Embarassed
А ние никога не сме се крили от нея, за да изпитва подобен интерес, нито сме придавали особена значимост на голотата...
Чудя се дали това е нормално в тази възраст или при нея е някаква патология, защото то интерес, интерес, ама нейното вече май  преминава в нещо друго... newsm78

# 1
  • Мнения: 7 723
Съвсем нормално е децата в тая възраст да проявяват интерес към собствената си анатомия и няма нищо странно в държанието на дъщеря ти. И моята голяма дъщеря мина по този път . Не е патологичен случай  Peace

# 2
  • Мнения: 3 835
Моята дъщеря е на 5г., не е проявявала такъв интерес досега, но всяко дете си е различно. Сигурна съм, че е нещо временно, и тази й мания, ще премине. Не се притеснявай, всяко чудо, за три дни. Чула е, или е видяла от някъде нещо по този въпрос, не й обръщайте внимание, много, много, и прекаления й интерес ще премине.

# 3
  • Мнения: 1 544
И според мен е нормално и ще премине. Моята дъщеря е на 5 и половина и също е проявявала интерес , но не във вкъщи а в градината са го коментирали защото един ден се прибра и ми обясни какви са разликите доста въодушевена, но малко след това като се роди бебо и видя от близо за какво става дума вече не я вълнува темата.

# 4
  • София
  • Мнения: 13 206
Според мен е нормално! Дъщеря ми е по-малка, та не съм минала по този път, но аз не бих се притеснила. Мисля, че бих й обяснила, че не е хубаво да се коментират чужди хора... в смисъл, че не трябва да го прави на висок глас, защото биха могли да се обидят. Но всичко това без да й създава впечетление, че темата за голотата е някакво табу. Все пак голотата, колкото и да е нормална е нещо интимно... Бих казала, че ние вкъщи може да си ходим голи, но на племенницата ти може да не й е приятно да я гледат гола... Ох, май объркано го написах...

# 5
  • Мнения: 1 744
Дъщеря ми е почти на 4г. и също й е интересно като ме види гола. Особено като кърмех бебетата все искаше да ми пипа гърдите. Обясняваше ми как и тя искала като порастне да има като моите гърдички. Някой път като почне да се лигави и да иска да ми бърка под блузата, й казвам да си гледа нейните и не й давам.
Забелязвам също , че много й харесва да се съблича и да танцува гола като адреналинките от Господари на ефира. Тогава я оставям да потанцува малко и я карам да се облече уж да не истине. Но всичко попива от телевизията. Даже как се целуват ми показва. Целува си ръката като си отваря цялата уста.
Надявам се всичко това да е временно.

# 6
  • Мнения: 953
Това е само период ще отмите.

Общи условия

Активация на акаунт