Грозни и неподдържани ли са българските мъже?

  • 6 383
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 723
Да изпреварим утрешния СБЛЪСЪК  Laughing

Последна редакция: сб, 06 яну 2007, 23:16 от mylenka

# 1
# 2
  • Мнения: 1 100
Не всички. Момчетата на моята възраст стоят пред огледалото повече от мен.  Laughing

# 3
  • Мнения: 2 229
Тая тема не я ли коментираха 5 пъти вече в Сблъсък?! newsm78

# 4
  • Мнения: 1 680
Грозни - не, неподдържани-донякъде

# 5
  • Мнения: 7 723
Тая тема не я ли коментираха 5 пъти вече в Сблъсък?! newsm78

Е, утре пак тя е на ред   33uu

# 6
  • София
  • Мнения: 1 244
Повечето, които познавам - не.
Разни "селяци" тук-там - да.
Пък и не знам как са в другите страни?  newsm78

# 7
  • Мнения: 78
 Аз мисля , че наистина в по-голямата си част не се поддържат , а и са малко грознички . Определено българските жени са по - хубави от мъжете .  Повечето мъже все още си мислят , че е гейско да си махаш космите на разни места , да си поддържаш ноктите , да си боядисваш косата след определена възраст и др. Да не говорим , че ако след 30 години не си пуснал шкембе за нищо не ставаш. Е естествено има изключения , но моите наблюдения са такива или за нещастие се срещам с такива мъже . Ааа също така скоро разбрах , че повечето ми колеги дори не се къпят сутрин - щели да настинат newsm78. За дъха в устата не ми се говори...

Това е моето мнение

# 8
  • Мнения: 6 167
Повечето, които познавам - не.
Разни "селяци" тук-там - да.
Пък и не знам как са в другите страни?  newsm78

ех, че как мож'да питаш такива въпроси.
всички са поддържани красавци извън БГ.
особено в ЕС! Joy

# 9
  • Мнения: 1 100
Аз мисля , че наистина в по-голямата си част не се поддържат , а и са малко грознички . Определено българските жени са по - хубави от мъжете .  Повечето мъже все още си мислят , че е гейско да си махаш космите на разни места , да си поддържаш ноктите , да си боядисваш косата след определена възраст и др. Да не говорим , че ако след 30 години не си пуснал шкембе за нищо не ставаш. Е естествено има изключения , но моите наблюдения са такива или за нещастие се срещам с такива мъже . Ааа също така скоро разбрах , че повечето ми колеги дори не се къпят сутрин - щели да настинат newsm78. За дъха в устата не ми се говори...

Това е моето мнение



Аааа, ти ме наплаши. Аз не познавам такива. Леле, ако има такива наистина.  Sick

# 10
  • Мнения: 2 784
Ако съдя по моя мъж- не, макар че упорито отказва да си обръсне мишниците.(На това място той настоява да отбележа, че се постригва с машинка почти до голо) Ако съдя по чуждите- да, с малки изключения. Ама нали съм пристрастна, не може да ми се вярва много.
А какъв е критерия за красота и поддържаност? Сини очи, руса коса, маникюр в събота и повече кремове против бръчки, отколкото на жена му? Или да е вчесан, с измити зъби, да се къпе веднъж дневно и да е достатъчно симпатичен за да не разплаква децата по улиците и да не стряска бабите им? newsm78 Чудя се и се мая!

Последна редакция: нд, 07 яну 2007, 00:00 от Жълтият Ламтурник

# 11
  • Мнения: 208
Ааа също така скоро разбрах , че повечето ми колеги дори не се къпят сутрин - щели да настинат newsm78.
За българина по-страшно нещо от това да го духне вятъра няма  Joy Страхуват се от  чистия въздух като дявол от тамян - щели да настинат  ooooh!

# 12
  • Мнения: 1 186
Не мисля че са грозни.....не мисля че са и неподдържани....но това е доста спорен въпрос тъй като човек с човек не си прилича Peace

# 13
  • Мнения: 6 167
Ааа също така скоро разбрах , че повечето ми колеги дори не се къпят сутрин - щели да настинат newsm78.
За българина по-страшно нещо от това да го духне вятъра няма  Joy Страхуват се от  чистия въздух като дявол от тамян - щели да настинат  ooooh!

има и приказка по в-са " Българинът го е страх да не настине и да не се мине".

# 14
  • Мнения: 78
"Сини очи, руса коса, маникюр в събота и повече кремове против бръчки, отколкото на жена му?"
Чак такива крайности и на мен не ми допадат.
Говорех за елементарни хигиенни навици и това да не се отпускаш , когато се задомиш .

Общи условия

Активация на акаунт