Рев по време на ядене?

  • 562
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
Здравейте мами,нашият проблем е следният ние сме на Милумил от 1 месец,вече 2 пъти докато яде пуска бибероната и почва да реве,това не в един и същи период,напр.единият път беше миналата седмица и днеска пак.Смених бибероната пак същото,после други два,иначе глада я мачеше много и така с рев го изяде,сега незнам утре сутринта как ще бъде.Чудя се дали е някакъв вид стачка или пък млякото вече не и харесва,няма гъбички,не от зъби,какво ще кажете вие? newsm78

# 1
  • Мнения: 422
И ние бяхме така по4ти целия 4 -ти месец.Какви ли не лекари обиколихме-гастроентеролог,невролог,ортопед,2-ма УНГ, педиатри пак 2-ма....Всеки вдига рамене.Биберон сменяхме, мляко сменяхме,позата и мястото , където яде.....Все тая.Мина от само себе си.
Така и не разбрахме какво беше.
Търпение Simple Smile

# 2
  • Мнения: 772
много ми е познато това Crazy при нас причината беше гъбички в устата-погледни и ако видиш бели налипи като пяна от мляко-това е проблема.оправя се лесно-мазах 3-4 пъти с корзодил и нещата се успокоиха.хубаво огледай защото може да са много навътре-там където се срещат челюстите.дано се оправите бързо че е много неприятно и изнервящо за детето.
пищи как сте Hug

# 3
  • Мнения: 6 164
Колики?

# 4
  • Мнения: X
Увери се, че не става въпрос за гъбички в устата или възпаление на ушето, при което сукането причинява остра болка в ухото.
Ако тези неща не са на лице - просто е период, който ще отмине, но трябва малко търпение.

# 5
  • Мнения: 5 362
ThinkingИ аз това си помислих.

# 6
  • Мнения: 41
Коликите ни отминаха Joy,нямаме гъбички,не е от ушетата,иначе сутринта на първото хранене пак беше същото плюеше млякото и рев,така около 10 минути и го изяде,после на следващите хранения я оставих много да изгладнее и нямаше рев,намаше плюене newsm62,явно цаката е търпение и гладно дупенце докато отмине този период smile3515 ,благодаря ви мами успокоихте ме. Hug

Общи условия

Активация на акаунт