Препорьчайте ми детска книжка за 1-2 годишен

  • 1 646
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 093
Здравейте мили мами, моля  да ми препорьчате книжки или издателство, които ви хресват и четете с удоволствие и които вашите бебоци харесват. Искам да взема книжки за моя син, от тези с картинки и рими или малко текст и за предпочитане с твьрди корици.

# 1
  • Мнения: 15
Ами на нас най-ни харесват на Фют!Любими са ни Чадърчето,В автосервиза и класическите книжки,които са в рими!(те са картонени) tv

# 2
  • Мнения: 1 640
Приказките наСутеев-Под гъбата;за патето и пилето и др.Виждала съм ги картонени по книжарниците.Книжките на изд."Хермес"от по 1,50 лв. голям формат с разл.приказки и много,много красиви картинки!!!!!!!Имаме Грозното патенце,Трите прасенца и др.-кориците са меки,но текстът е преработен,съкратен и красиви илюстрации!

# 3
  • София
  • Мнения: 6 175
На моята дъщеря най-много и харесват на издателство "златното пате" има с меки, има и с твърди корици от тях - дебелината не и пречи да го скъса като реши  ooooh! Но иначе са с хубави картинки, познати животинчета и на приемливи цени.

# 4
  • Мнения: 17 407
На Златното пате- малки, с твърди корици. След 2 год на мойта и бяхаинтересни книжките за Франклин.

# 5
  • Мнения: 5 362
На моята дъщеря най-много и харесват на издателство "златното пате" има с меки, има и с твърди корици от тях - дебелината не и пречи да го скъса като реши  ooooh! Но иначе са с хубави картинки, познати животинчета и на приемливи цени.
Grinning
И на нас тези ни харесват. Peace

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
На Фют - Мечо гости как посреща, Слонче край реката, Катеричка рунтавелка, Ежко Бежко Бодлидршко - стихотворения и залъгалки за най- малките по 1,90лв
На Пан има едни книжки с твърди корици по възрасти 5,50лв за думите и животните, при нас тези за животните са на голяма почит само че няма текст само картинки са.
И едни, но пак са с меки корици А4 формат  Весели приказки в картинки - N:2 sa Корабчео и Кой каза Мяу,N:3 Небивалица, лудориите на Писана, Разболя се жаба кекерица, другите са Машенка и мечока, Дядовата ръкавичка, Пиленцето  и патенцето по 2 лв
а да и на Златното пате има едни с очички. които остават  и се виждат на всяка страница с твърди корици са

# 7
  • Мнения: 2 093
Много ви благодаря за идеиите, непременно ще си взема някои от книжките, които ми предложихте. Моя бебок много обича книжки, дори ми ги носи и заедно разглеждаме, единствено няма тьрпение да слуша, а иска да прелиства страниците. Предполагам че с времето ще му стане интерсно и да слуша историите. На мен ми се иска да е повече с рими, отколкото само приказка, защото се четат по приятно.

# 8
  • Мнения: 4 187
Поредицата "Първи стъпки" на издателство ПАН. Разделени са по възрасти 12-18м, 18-24м,24-36м, 3-5г. За всяка възраст книгите са две -  Думите и Животните. Страхотни са , дебели твърди картонети корици .Препоръчавам ги на всички  Hug.

# 9
  • Мнения: 7 106
Поредицата "Първи стъпки" на издателство ПАН. Разделени са по възрасти 12-18м, 18-24м,24-36м, 3-5г. За всяка възраст книгите са две -  Думите и Животните. Страхотни са , дебели твърди картонети корици .Препоръчавам ги на всички  Hug.

Ето това е! Страхотни книжки.
Когато беше на годинка дъщеря ми, започнахме с тези книжки. Разглеждахме, прелиствахме и аз обяснявах по 100 пъти кое какво е  Laughing. Когато проговори един ден ме шашна, като започна да повтаря всичко, което съм и разказвала по тях - слушала и запаметявала и изведнъж тя разказва. Знаеше с точност в коя книжка какво има и на коя страница какво има  Laughing.

# 10
  • Мнения: 2 784
Приказките наСутеев-Под гъбата;за патето и пилето и др.
За трите котета... Много харесвам Сутеев. Също и на Чуковски- За телефона, за пиленцето. Иначе харесваме предимно класическите приказки( аз гледам да не са цензурирани) и Първи стъпки.

# 11
  • Мнения: 58
На моята дъщеря най-много и харесват на издателство "златното пате" има с меки, има и с твърди корици от тях - дебелината не и пречи да го скъса като реши  ooooh! Но иначе са с хубави картинки, познати животинчета и на приемливи цени.
Подкрепям те! Тези книжки са страхотни Wink

# 12
  • Мнения: 6 206
Наскоро излезнаха едни книжки на Елмо и Тинго, от плат, как се обличат с ципче, гребенче, коланче, лепки на обувките, много ми харесват, страхотни са. Мисля че са на цена около 6 лв.

# 13
  • Мнения: 5 877
Най-готини за тази възраст според мен са разните touchy-feely книжки - с различни текстури по страниците: меко, грапаво, лъскаво и т.н. В една от книжарниците на "Шипка 6" има.
Това, за което пише Каспър, също звучи добре, къде се продават?
Иначе на тази възраст търсех книжки с по една картинка на страница, тоест без фон. Като картинен речник; за детето е трудно да отдели фигурката от фона, за да разбере на какво точно казваш "зайче", да речем. Затова подкрепям за "първи стъпки" на ПАН - те имат такива, на Фют също съм купувала една подобна.
Това е периодът, в който детето се учи да говори, така че подобни книжки са му много полезни.

Сутеев е много готин, неговата книжка е първата, която аз съм запомнила като малка.

# 14
  • Мнения: 6 206
Да, те са точно такива, touchy-feely тип, не знаех, че така се казват...
Аз ги зареждам от складовете на едро, на Барт и и ги продавам при мен. Дори в момента са ми свършили и тези дни ще взема пак.

Общи условия

Активация на акаунт