Как се връзва миялна?

  • 1 615
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 983
Та това ми е питането...
Трябва ли да викаме майстор, някъде нещо пробива ли се?Общо взето всичко ме интересува?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 7 691
Нашата я върза мъж ми също както и пералнята.Не мисля,че има нещо особено.Трябва и студена вода и мръсен канал-това е.

# 2
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Писах ти надълго и нашироко на лични. Laughing

# 3
  • Мнения: 1 983
Хм, към сифона има място за маркуч за мръсната, обаче не виждаме къде може да има разклонение за чистата.Искам да я пуснем пък  Sad

# 4
# 5
  • Мнения: 1 983
реве ми се, току що дръпнахме шкафа с мивката, и видяхме, че тръбите за чиста вода влизат директно в стената, и е зазидано....

# 6
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
При нас беше добре, че още при правенето на кухнята беше оставено разклонение за пералнята, а от там вече взехме и за миялната вода.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 7 691
реве ми се, току що дръпнахме шкафа с мивката, и видяхме, че тръбите за чиста вода влизат директно в стената, и е зазидано....
В такъв случай ще трябва  да викате ВИК слага се един разклонител/не се казва така ама мъжо го няма да го питам как е точно/и от него с мека вбъзка към мияната.Спокойно най-вероятно няма да се кърти Simple Smile.

# 8
  • Мнения: 1 983
Е**ти майтапа, бясна съм, купихме всичко необходимо, само че не можем да спрем водата за кухнята, няма врътки на тръбите, само издатините, на които се слагат врътките и така се клеясали, че дори с клещи не можем да ги завием! #2gunfire

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 569
Споко!  Hug
Не може да няма кран за спиране на водата, виж около водомера. Не се сещам преди или след него, но трябва да има някъде кран. Ако мъжа ти не рабира много от ВиК, по-добре викнете майстор, ще ви вземе 10-15лв, но ще си спокойна.

И...честита продобивка!!!   bouquet
И моята е същата, само че бяла. И аз така й се радвах и нямах търпение да я пуснем. Ползвах я 3 месеца  а сега седи вече половин година в другата стая и не я ползвам, защото почнахме един голям ремонт в кухнята, който още не е довършен и аз пак мия на ръка Cry

Успех!   Hug

# 10
  • Мнения: 1 983
току-що свърши първото миене, адски съм доволна и възхитена Mr. Green
та сега вече е време да се похваля с всичко ново:
1.съдомиялнатаhttp://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=680432&cat=68&f=3700
2.халдилникът не го намирам, фагор е
3.пералнята http://www.technopolis.bg/shop_storage/add/2006/03/21/25463.jpg

не мога да не се изфукам просто Party

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 569
Хе хе хе, значи сте успели все пак. Браво на вас!
Честито и за хладилника и пералнята Party

Общи условия

Активация на акаунт