Моля за помощ-спешно!

  • 3 316
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 745
Здравейте.мисля,че съм бременна и имам един въпрос.Казвам мисля,защото още не съм ходила на лекар,но теста е +.Проблема е,че имам някакво течение-нещо като кръв,но не точно...Много съм объркана и притеснена...По мои изчисления съм в 4-та седмица.Някой може ли да ми каже нещо по въпроса...Ще ви бъда много благодарна.

# 1
  • Мнения: 7 718
Отиди на лекар.

# 2
  • София
  • Мнения: 7 242
Най-важното е да отидеш на лекар, но ако това не може да стане веднага, взимай по 1-2 т. но шпа /в зависимост от килограмите ти/ 3 пъти на ден. Това е против контракции на матката. Също така е важно и да лежиш. Можеш да слагаш и утрогестан /вагинално/3х1 /2/ глобули, но най-добре е лекарят да каже. Това се предписва обикновено, но винаги има и по-специфични случаи, които изискват друго лечение, а твоят може да е точно такъв.

# 3
  • Мнения: 1 745
Ами тази вечер няма как да отида.Всъщност като отидох при личния ми лекар ми излязоха неплатени осигуровки за 6месеца,това прави около 40 лв.Заради това не ми даде направление...дано не е късно утре да отида...Чувствам се ужасно...Ще пия но-шпа,няма какво друга да направя.
Много благодаря за отговора

# 4
  • Мнения: 1 100
И аз получих кафеникаво зацапване в четвърта седмица, но придружено и със спазми като при ПМС. Отиди незабавно на лекар, особено ако имаш и болки.

# 5
  • Мнения: 1 745
Здравейте.Отидох на лекар,полежах в болница.Кървенето спря за няколко дни,но вчера течението,което имам пак започна да си изменя цвета и много се страхувам...Не е кръв,а и е  съвсем леко,но...Така и не установиха от какво е било кървенето.Биха ми Прегнил,пия но-шпа и утрогестан...По мои изчисления съм в 6 седмица,а по тези на докторите-в 8-ма.Не знам какво да мисля...Изобщо не мога да се зарадвам на бременността...Не знам какво ще се случи утре...

# 6
  • Мнения: 7 718
Пази се и мисли позитивно. Другото е късмет. Grinning

# 7
  • Мнения: 268
Pebs не се притеснявай миличка  Hug Казваш, че имаш течение, но не е кръв - това е най-важното! Нормално е за повечето бременни жени да имат течения, някои дори през цялата бременност! По твои изчисления си в шеста седмица най-вероятно защото броиш от евентуалната дата на зачеване, а докторите казват, че си в осма седмица, защото е по-правилно да се брои от датата на последната менструация! Щом са ти изписали Утрогестан, най-вероятно са предположили, че кървенето /както е в много случаи/ се дължи на нисък прогестерон. Щом е спряло, значи има големи шансове всичко да е наред!! Пожелавам ти го от все сърце!!!  bouquet

# 8
  • Мнения: 599
Стискам палци вси4ко да е наред PraynigОпитай се да си по-спокойна.

# 9
  • Мнения: 1 209
Пази се, почивай си, а ние всички ще стискаме палци всичко да е наред...

Успех мила и леко бременеене...

# 10
Успокой се скъпа,сигорна съм че всичко ще е наред smile3521.Повече лежане и почивки без излишно натоварване.Желая ти успех и споко  smile3503.

# 11
  • Мнения: 390
Пази се и мисли позитивно. Другото е късмет. Grinning
  newsm51 с теб сме.

# 12
  • Мнения: 35
касмет и от мен ще стискам палци newsm10

# 13
  • София
  • Мнения: 2 383
Опитай се да бъдеш по-спокойна и късмет!  Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 35 813
Аз също ти пожелавам успех, дано нещата да се оправят.
 Praynig

Общи условия

Активация на акаунт