93-то ОДЗ

  • 3 868
  • 16
  •   1
Отговори
Записахме детето в тази детска градина,но нямам никаква информация за учителките,условията,отношението към децата и всичко останало,което може да е важно.Ако имате някакви мнения,моля да споделите...мерси.

# 1
Моята дъщеря изкара там 4 години, аз лично съм доволна от градината. Пожелавам ви да сте здрави, защото първата година това е проблема  Sad

# 2
Никой ли не е посещавал тази градина?!Не ме отчайвайте....това е в Красно село да поясня... newsm10

# 3
adelka, аз съм се обиркала, нашата детска градина беше 93, но се води 93-та целодневна детска градина и е в Лозенец. Не знаех че се дублират номерата, вашето може би е ясла и затова ?

# 4
Мале мила,тъкмо се обнадеждих,че поне някой знае за какво иде реч,а то....

# 5
  • София
  • Мнения: 498
Това е е дна нормална държавна детска градина!
Без кой знае какви забележки и екстри.
И моят син го записах на ясла там от септември, но едва ли ще ни огрее...имайки в предвид кой номер сме. Simple Smile

# 6
Детската градина в "Лозенец" е много добра, т.е. не е просто нормална. Можете да запишете детето си на футбол, художествена гимнастика, приложни изкуства, английски, Алианс /английски/ отделно, танци. Има театър на всеки две седмици. Всеки май се организира турнир по футбол на детските градини и тази детска градина учавства. Организират се и състезания по худ. гимнастика. Синът ми сега е първи клас- преди беше там. Кара там и предучилищната. Доволна съм. Зависи и на каква учителка ще попаднете- не всички са от най- добрите и детето може да не хареса градината по случая Rolling Eyes. Не чакайте да ви приемат- просто дайте символичен подарък на директорката и сте вътре  Laughing, иначи само ще ви обясняват как децата били много и нямало места.

# 7
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Здравейте! Връщам темата защото и ние сме записани в 93 ОДЗ, само че в яслата. Някой може ли да сподели впечатление за условията, начина на гледане на децата и пр.?

# 8
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Ама няма ли някой, който да сподели мнение за тази ясла? Намира се непосредствено зад комплекса със строителното Фантастико, на ул. Дебър...

# 9
  • Мнения: 1 208
Nadarni, и моето дете е в яслата, но не мога дати кажа нищо конкретно, защото сме само от една седмица там. Вие в коя група сте?

# 10
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Nadarni, и моето дете е в яслата, но не мога дати кажа нищо конкретно, защото сме само от една седмица там. Вие в коя група сте?
Ние сме в 3-та яслена група. И аз нямам все още впечатления, затова очаквах такива от майчетата тук Simple Smile

# 11
  • Мнения: 255
Детската градина в "Лозенец" е много добра, т.е. не е просто нормална. Можете да запишете детето си на футбол, художествена гимнастика, приложни изкуства, английски, Алианс /английски/ отделно, танци. Има театър на всеки две седмици. Всеки май се организира турнир по футбол на детските градини и тази детска градина учавства. Организират се и състезания по худ. гимнастика. Синът ми сега е първи клас- преди беше там. Кара там и предучилищната. Доволна съм. Зависи и на каква учителка ще попаднете- не всички са от най- добрите и детето може да не хареса градината по случая Rolling Eyes. Не чакайте да ви приемат- просто дайте символичен подарък на директорката и сте вътре  Laughing, иначи само ще ви обясняват как децата били много и нямало места.
Обадиха ми се от тази градина да запиша сина си, но на мен ми се струва малко подозрително, че в тази градина винаги има свободни места, а всички останали са препълнени. Моля, който има някаква инфорамация да сподели, защото записването вече ни е спешно.

# 12
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Ние сме в 3-та яслена група. И аз нямам все още впечатления, затова очаквах такива от майчетата тук Simple Smile

Дъщеря ми за малко да бъде записана в същата яслена група. Щеше да са заедно с вас, ако  не се бях спряла на друго детско заведение.
Иначе за това ОДЗ съм чувала що- годе само добри отзиви.

Последна редакция: ср, 26 сеп 2007, 12:35 от Umma

# 13
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
sisku, вие в коя група сте?

# 14
  • Мнения: 1 208
Във втора група сме, а във вашта имаме едно приятелче Александър newsm5.

Общи условия

Активация на акаунт