Преносване и раждане

  • 3 972
  • 38
  •   1
Отговори
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 983
Мили мами, днес трябваше да родя, но бебчо не ще да излиза още.
Утре съм на лекар, но все пак бих желала сега да попитам вас - колко максимум дни след термина биха ми предизвикали раждането?

# 1
  • Мнения: 644
По принцип 7 до 9 дена...Всеки доктор -с разли4но мнение,а и преносването е доста относително .Аз с първото дете имах 3 термина,от които "истинския" се оказа втория Wink.Добре,4е бебто реши да излиза,4е щяха да го вадят насила,а то нямаше хи4 вид на преносено като се роди...

# 2
  • Мнения: 174
Аз преносих 7 дни,а една моя приятелка 12..така че си зависи от докторите..Успех!

# 3
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
И аз съм със същият проблем и вече взе да ми докривява,а тайно се надявах да се роди по-рано.. Whistling

# 4
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 983
О, аз се бях приготвила да раждам още от средата на декември  Laughing
После очаквах това да стане между Коледа и НГ... ама не  Rolling Eyes - бебчо иска да излиза направо за първия учебен ден!
Валерия, стискам ти палци!  Praynig

# 5
  • София
  • Мнения: 2 842
Аз трябваше да родя на 23.12, а родих на 25.12 от само себе си, просто ми изтекоха водите. В деня на термина започна да ми изтича тапата, обадих се на лекаря и той ми каза, че това е признак, че раждането скоро ще започне. По принцип знам, че чакат 6-7 дни, в зависимост от конкретния случай. Не се притеснявай, природата си знае работата.

# 6
  • някъде
  • Мнения: 4 955
при  мен пробваха на 9-тия ден със система, но бебчо беше решил да не излиза ooooh!
леко раждане ти желая  bouquet

Последна редакция: нд, 07 яну 2007, 19:42 от didi_81

# 7
  • Мнения: 66
Моя бебчо също не искаше да излиза на 7-мия ден от термина се опитаха да предизвикат раждане с хапче после със система и накрая ме срязаха ,но при всеки е различно.Няма страшно ,успех !!!!! Peace

# 8
  • Русе
  • Мнения: 2 354
az v denq na termina(20.12.2006) bqh na pregled i Doktora mi kaza "Ako do 27-mi ne se rodi, 6te predizvikame rajdaneto", az sa6to bqh nervna i pritesnena, a baba mi me uspokoqva6e s dumite : "kru6ata kato uzree- sama 6te padne ot dyrvoto"! bebonka se rodi sama na 22-ri! badi tarpeliva! pojelavam ti leko i bezproblemno rajdane!!!

# 9
  • Мнения: 316
И на мен ми бяха казали, че до 7 дни ако не родя най-вероятно ще предизвикат раждане. Аз преносих 4 дни, но ми бяха объркали термина и реално преносих с около 8-10 дни. По тази причина бебка беше със сгъстена кръв, но това не било нищо сериозно и беше 2.800кг, а трябваше да се роди над 3.200кг.
Пожелавам ти леко раждане  Hug

# 10
  • Мнения: 1 132
На мен ми казаха, че ще изчакат 10 дни и след това в болница за предизвикване, но това е ако тоновете на бебето при запис са добри, околоплодната течност бистра и плацентата в добро състояние.

# 11
  • плевен
  • Мнения: 1 249
По принцип ако преносиш 8дена те вкарват в болница и всеки ден следят тоновете на бебето,ако са добри изчакват,ако не-предизвикват раждане.Аз съм от късметлийките ,родих 12 дена преди термин.

# 12
  • Мнения: 476
Тук практиката е да се изчака две седмици, втората от които се следят тоновете всеки ден. Ако не родиш в рамките на тези 14 дни, чак тогава се предизвиква раждането.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 368
На мен ми казаха, че ще изчакат 10 дни и след това в болница за предизвикване, но това е ако тоновете на бебето при запис са добри, околоплодната течност бистра и плацентата в добро състояние.
И при мен по същия начин.Аз родих 12 дни след термин,но бебо въобще нямаше вид да е преносван.Предизвикаха ми раждане без система,само ми пукнаха мехура.Знам че дните ти минават ужасно бавно и в очакване,но знай че много скоро ще гушнеш твоето сладко бебче.Леко раждане!

# 14
  • Мнения: 903
Аз трябваше да родя на 14.06, а родих на 20.06 ... Иванна си излезе сама без предизвиквания  Wink

Успех   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт