НЕ ХОДЕТЕ ТАМ

  • 10 608
  • 14
  •   1
Отговори
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Здравейте момичета, искам да ви разкажа за едни невероятно нагли хора, с който се сблъскахме днес. Качихме се на Витоша - на Алеко с идеята за приятно прекаран неделен ден, разходихме се и решихме да обядваме. Отидохме в ресторанта на хотел МОРЕНИ, където имаше най-много 2-3 заети маси. Първо чакахме около 30 мин само да ни донесат менюто, после почти толкова да дойдат да ни вземат поръчката - били с малко персонал и за това ставало бавно - малкото персонал буквално беше една сервитьорка и един барман и вероятно само един готвач. Както и да е, но върха на наглостта беше когато влезнаха две семейства с малки деца,и те също чакаха 1 час за да бъдат обслужени. Сервитьорката бързаше да занесе нещата на маса пияни мъже, а на хората с децата не обърна никакво внимание. Тогава едната майка отиде до бара да поръча поне супи за децата а бармана и каза ТОВА Е РЕСТОРАНТ ЩЕ ЧАКАТЕ #2gunfire #2gunfire #2gunfire според вас това на какво прилича?   #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 1
  • Мнения: 2 631
Гадост и зараза!
И на мен ми се е случвало в същия ресторант да чакам, за да поръчам, а после да ям студени астия....  #Cussing out
И то миналата година...

# 2
  • Мнения: 1 813
"Това е тоалетна, с изчакване е "  Mr. Green

# 3
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
И на мен ми се е случвало в същия ресторант да чакам, за да поръчам, а после да ям студени астия....  #Cussing out
И то миналата година...
[/quote]
Е значи прогрес никакъв нямат от миналата година.............

# 4
  • София
  • Мнения: 1 105
Ми що ходите там?
п.п Да се редактирам: Мисълта ми е, че ако отида някъде полудяла от глад и никой не ми обърне внимание д първия половин час ще стана и ще си тръгна. Гладът не ми понася на стомаха!

# 5
  • Мнения: 1 338
Горе на Витоша съм забелязала че се работи много лежерно и клиентите винаги чакат повечко.
Ще допълня къде също да не ходите: http://www.visit.bg/staedte/photel.php?hotid=136 - край язовир Батак е, имат представяне в туристически портали и собствен сайт, но реалността е коренно различна от показаното. Студ, мръсотия, лоши миризми и мизерия, за които се плаща на цена като за хотел с реална тризвездна категория.

# 6
  • Мнения: 139
ПОЧИВЕН ДОМ “ МИРОЛИО- СЛИТЕКС “
Разположение – м. Карандила

Не ходете там! Адски студ, мизерия, гнус.....кошмар!

# 7
  • София
  • Мнения: 1 105
Ааа и си има тема за тея работи! Wink

# 8
  • Мнения: 463
когато си горе на хижа алеко, можеш да хапнеш в Мотен.
обслужването е добро (което е един вид служебна победа, като се има предвид нивото на останалите заведения в околността, ама нейсе). иначе готвят много вкусно.

# 9
  • Мнения: 523
ресторанта на хотел морени, така ли?
хъм... ще предам  критиката, пък да видим дали нещо ще се промени...

# 10
Хммм,непроверена работа newsm78

# 11
  • Мнения: 794
A аз да се оплача от бирария River side Или нещо такова, точно под Драгалевския лифт.

Преди да се катерим из планината си направихме ресервация за 15.30ч, след като едва се добрахме до долу в снега и очаквахме добре да похапнем и да се постоплим, се оказа 4е на масата са настанили други хора и те вече бяха на основното яестие... #2gunfire

Всички маси естествено бяха заети, с изклщчение на една ,която отказахме, защото бе в салона за пушачи  Twisted Evil

Много некоректни се оказаха, дори и не се извиниха, много нагли!  #Cussing out #Cussing out

# 12
  • Мнения: 5 622
Ние на Витоше смебили в МОТЕН. Много сме доволни. ако не сте ходили, идете, вижте...Единственото лошо беше, че нямаше баня в стаята, а на етажа, но долу в ресторанта готвеха много добре и като цяло сме доста доволни  Peace

# 13
Много точно казано, аз също съм крайно недоволен от персонала и от обслужването в бирария River Side. Може самият ресторант да е на хубаво място и наистина с добър вид но според мен обслужването също е от първостепенно значение. В моя случай имах резервация, като предварително уточних, че съм с дете и искам маса на сянка за 3 души. Като пристигнах ми беше резервирана единствената маса която не беше на сянка, а и сервитьорката щеше да си счупи краката да сложи табелката "запазено" на единствената свободна маса в съседство, когато тръгнах да се местя. Тъй наречения УПРАВИТЕЛ (блондинка на около 30г.) само вдигаше безпомощно рамене и клатеше отрицателно глава.

# 14
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 638
За Морени нищо ново, там обслужването си е такова от социалистическо време още.
Копвам още едно мое мние за друго място от друга тема - Лошо място за почивка  е станцията на Топлофикация в Приморско. Умерена мизерия - имало и по-добри стаи, но ги пазели за шефовете на фирмата. Имаше и някакъв проблем с топлата вода - пускаха я за по няколко часа само. Добре че си носех предвидливо бързовар. В непосредствена близост са 3 заведения, от които дъни чалга почти денонощно. Ако иска човек да спи, ще трябва да се прибере към 4 сутринта, иначе до късно през нощта е ужасно шумно и не може да се спи. Аз нямам малко дете, но не ми се мисли какво е било на почиващите с деца. Освен това една от камериерките краде - на мен ми открадна 100лв. от чантата, която неблагоразумно бях забравила в стаята докато бях долу в ресторанта за обяд. Добре поне, че останалите пари си бяха с мен. Като се оплаках, ми казаха, че я знаят, че и друг път е крала от почиващите, но нищо не могат да направят защото било недоказуемо.

Общи условия

Активация на акаунт