Познавате ли хора, които приличат на известни личности?

  • 4 422
  • 116
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 100
А може би самите вие приличате?


Е?

# 1
  • Мнения: 648
  Да, познавам Flutter Един приятел има много сходни черти с Никалъс Кейдж Peace Друг пък много го докарва на Освалдо Риос  Crazy

# 2
  • Мнения: 2 550
Имам пирятелка, която поразително прилича на А. Джоли и един познат, който пък е копие на Гатузо  Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 7 097
Доста са - една приятелка е одрала кожата на Джулия Робъртс; едно приятелче много прилича на Жан Рено /ако не греша името - от "Леон"/; имам си колега - двойник на Хю Грант, а кумът ми пък прилича на Роби Уилямс. И още имаше май, ама на прима виста са това... Thinking

# 4
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз защо си нямам познати двойници на Гатузо и Хю Грант?!

# 5
  • Мнения: 6 417
  Да, познавам Flutter Един приятел има много сходни черти с Никалъс Кейдж Peace Друг пък много го докарва на Освалдо Риос  Crazy
Аууууу, дай го тоя двойник на Никалъс Кейдж smile3508

# 6
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз защо си нямам познати двойници на Гатузо и Хю Грант?!

Колегата ми не е толкова сладък като Хю Грант  Rolling Eyes но има много голяма прилика...Аз така си му и викам - Хю... Grinning

# 7
  • Мнения: 5 393
Имам един роднина-май някакъв вуйчо или чичо ми се пада-мнооого прилича на Ал Пачино Wink

# 8
  • Мнения: 1 100
Имам пирятелка, която поразително прилича на А. Джоли


И джуките ли ги докарва?  Kissing Heart Дай пикче, ако имаш.

Аз докарвам малко на една героиня от "Дързост и красота", в момента не се сещам името и. Сестра е на Мейси и била влюбена в брата на Рич.  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 5 577
Кимберли  Crazy Crazy

Аз го следя тоя сериал.

# 10
  • Мнения: 1 100
Кимберли  Crazy Crazy

Аз го следя тоя сериал.

Да!  Laughing  Аз не мисля, че приличам на нея. Но баба настоява  Joy  И аз го гледам от време на време, като съм на училище. Последните серии стриктно ги следях / преди да изляза ваканция/ Морган като открадна бебето и тн... Даже се разревах  Embarassed   Ама сега пак ми дотъпя.

# 11
  • Мнения: 1 100
А, забравих да кажа. Аз имам една съученичка, която ми напомня леко на Анджелина Джоли, но не в устните. Нещо в очите най-вероятно...

# 12
  • Мнения: 2 229
Познавам силно казано, но мин година се запознах с една мацка която е одрала кожата на Сандра Бълок, ама наистина. Shocked Беше от Полша или от Чехия...ще се поразровя да намеря снимка. (но е на 18-19 години де)

# 13
  • Sf
  • Мнения: 808
Аз познавам един, който е същи Стинг, както и друг, който е на Брад Пит брат му  Mr. Green

Стинг обаче направо ще остане без думи, ако види двойника си  Shocked

# 14
  • Мнения: 2 897
Хубаво,де ама дайте някоя снимка,да порадвам очи и аз Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт