Препоръчайте ми шампоан п/в косопад, моля ви!

  • 2 738
  • 30
  •   1
Отговори
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Родих преди 4 месеца и незнам дали това е причината, но на последното миене на косата ми останових, че пада с шепи.Много съм стресирана от факта и незнам какви мерки да предприема.Чувам за шампоана на Виши????А мерц????

# 1
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
никой ли е ползвал подобен шампоан? ooooh!

# 2
  • София
  • Мнения: 4 749
Mисля, че иам доста теми относно косопада. Потърси ги. Peace

# 3
  • Мнения: 3 050
виж това относно мерц
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=142903.0
а за шампоан -Фито ти препоръчвам Flutter
има и други-Фитовал ,специално за Виши не мога да кажа...

ето още инфо за косопада-
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=131839.msg2580521#msg2580521
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=136306.msg2580683#msg2580683 Peace дано съм помогнала!

Последна редакция: пн, 08 яну 2007, 00:33 от iguanka

# 4
Здравей!
Имах ужасен косопад още от месец юли-август,веднага си взех МЕРЦ, после пих 3 месеца ФИТОВАЛ и се миех с шампоан ФИТОВАЛ, правих и маската на ДЕСИ 2 месеца и постепенно намаля косопада,но преди месец си взех шампоана на DYCRAY и мога да кажа,че съм много доволна- може би на 3-тото миене вече нямаше толкова коса в ръцете ми докато се миех.Забравих да спомена,че след всяко миене си слагах и ампула на DENISSE-ERBERCRIN.Мисля,че нещата са комплексни и не трябва да разчиташ само на шампоана.Успех!

# 5
  • Мнения: 863
Шампоанът на Фито за косопад е страхотен,казва се Фитоциан,пробвай го ,ще ти свърши работа Peace

# 6
# 7
  • София
  • Мнения: 1 447
Аз си спрях косопада с един шампоан на Ducray - Anaphase , много съм доволна. Недостатъка е,че е скъп, но според мен си струва!

# 8
  • Мнения: 4 473

Подкрепям! Peace Още след третото измиване с него, косопадът намаля. Хубаво е да се ползват паралелно с него и ампулите от същата серия.

# 9
  • Мнения: 177
АЗ съм полЗвала Шампоана на ВиШи, но само една опаковка и кой какъв реЗултат не видях(БеШе преди много години). Пробвала съм Денис, съЩо. Уж бил силен, ама на мен не ми подейства сякаШ особено. В момента полЗвам Pregaine, полzвам го от скоро, купува се аптеките. Все оЩе нямам впечатления. СъЩо така съм чувала добри отЗиви zа Phyto.

# 10
  • Мнения: 9
Нещата наистина са комплексни! В момента и аз имам този проблем! Опитай с Ревалид - хапчета, шампоан и маска! Паралелно с това се мажа сутрин и вечер с Alpicort F и на всеки 2-3 дни си правя маската на Деси. Това го правя от месец и половина и вече се вижда как ми е порастнала около 2 пръста косичка!  newsm44

# 11
  • Мнения: 1 424
Phyto  Peace Но си вземи и ампулите, в съчетание с шампоана имат страхотен резултат  Peace
На ВИШИ също е хубав шампоана против косопад  Peace

# 12
  • Мнения: 3 050
Нещата наистина са комплексни! В момента и аз имам този проблем! Опитай с Ревалид - хапчета, шампоан и маска! Паралелно с това се мажа сутрин и вечер с Alpicort F и на всеки 2-3 дни си правя маската на Деси. Това го правя от месец и половина и вече се вижда как ми е порастнала около 2 пръста косичка!  newsm44
аз също използвам Alpicort F-ти доволна ли си от него? newsm78
`щот аз използавм доста неща и не мога разбера кое точно има по-силно влияние и кое въобще няма...

# 13
  • Мнения: 311
Моят косопад пък спря от маската на Деси.И знам защо-защото слагам в нея хума и мед.А хума с оцет пък е класическа рецепта против косопад-пробвай и ще забележиш разликата след 2-3 прилагания.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Моят косопад пък спря от маската на Деси.И знам защо-защото слагам в нея хума и мед.А хума с оцет пък е класическа рецепта против косопад-пробвай и ще забележиш разликата след 2-3 прилагания.

А би ли казала моля, по колко хума и колко оцет? И колко време се стой с тази маска?  Hug

Общи условия

Активация на акаунт