08.01 - 14.01.2007. Добри новини дано да има тези дни

  • 3 124
  • 79
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 324
Добро утро момичета  Hug

Весела и успешна седмичка пожелавам на всички.

Жабче - макар и на много патерици, честит рожден ден Simple Smile Здрава, щастлива и горда мама ти пожелавам да станеш до следващият си рожден ден Simple Smile   bouquet
 
nat - какво стана, падна ли ти температурата?

При мен, въпреки че се появи кървене по никое време, взе че си остана инцидентен случай, няма менструация, има предменструални болки. За бременност не може и дума да става, не оползотворихме овулацията. И сега съм в чуденка, какво пък стана този път ... Чакам да ми дойде, да свърши и да бягам пак на преглед.

Хайде повече усмивки тази седмица Simple Smile  Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 740
Честит Рожден Ден, Жабче! Желая ти много усмихнати дни и късмет в промишлени количества!

Имаме си поредната топла и слънчева януарска седмица. Айде дано е  и успешна Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте и от мен, момичета /искам да ви прегърна, но нещо не ми се появяват имотиконите/!
Първо,Жабче, честит рожден ден на патерица! Дано това е твоята година и през нея да научиш хубавата новина, че ще ставаш мама! Естествено, желая ти и много здраве, любов и щастие!
Ние вчера се върнахме от Рибарица. Заредих се с много енергия, глътнах голямо количество чист планински въздух и сега съм много оптимистично настроена за всичко! Предавам ви много енергия и оптимизъм!
И да ви попитам нещо - не мога днес да си внеса данните в овулационния календар на Зачатие - дали има проблем или проблемът е само при мен?
Таня, непременно отиди на лекар.Да не би да се е пукнала някоя киста, знам ли...Стискам ти палци да не е нещо сериозно!
На всички желая добро настроение и много усмивки!

# 3
  • Мнения: 471
Добро утро и от мен Simple Smile Как сте, момичета? Аз в неделя си починах едно хубаво - гледах филми и го ударих на мързел.
Таня, и на мен ми се струва, че не е много хубаво това дето го разказваш. И си мисля, че е по-добре да не чакаш да ти дойде, а да отидеш на лекар колко е възможно по-скоро.  Hug
Жабче, Честит Рожден ден на патерици! Много здраве ти пожелавам и следващата година да празнуваш с голям купон рождения си ден, държейки на ръце твоето бебче   bouquet
Лека седмица на всички и нека тази седмица ни донесе наистина много радостни новини!

# 4
  • Мнения: 235



   Здравейте, момичета!

   Току-що допрочетох старата тема. В изказванията на всяка една от вас, видях себе си. Искам да направя нещо, за да се стегна, но не знам какво. Как да я изкореня тази така огромна болка?

  Но, сега сме нова седмица - прегръщам ви. Нека да е по-ведра от старата.

  ЖАБЧЕ - ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Нека тази година усмивката не слиза от лицето ти.

# 5
  • Мнения: 1 612
Жабче честит рожден ден!
Танче не е лошо да се прегледаш. Стискам палци да не е нищо сериозно.

# 6
  • Мнения: 1 612
Момичета имам един въпрос.
Чух от служител на здравната каса (неофициално разбира се), че тази година ще има инвитро програма и за тези, които вече са се възползвали.
Някой има ли някаква информация?
Аз честно казано се съмнявам, особено след миналогодишното фиаско на касата и орязването на програмата, но нали знаете надеждата умира последна.  Wink

# 7
  • Мнения: 497
Здравейте мили момичета  Hug
Пожелавам ви тази година да е годината на вашите сбъднати мечти !!!
Понеже не съм писала от миналата година:  Честита Нова Година на всички вас!!!
За мен тези празници бяха много приятни и изпълнени с топлина на любимия! Доста разходки и страната и купон  Whistling Whistling Whistling Хубаво беше  Crazy Party Crazy
А сега този месец ще правим контролна спермограма и се надявам да има подобрение, че мъжлето ми малко да дойде на себе си, милия много е отчаян  Sad
Хайде много прегръдки от мен  Hug

# 8
  • Мнения: 266
Здравейте!Казвам се Софи и ви чета от много дълго време.От 4 години правим бебешки опити като при 3 от тях опитите са сериозни и целенасочени.Четейки вашия форум се насочих към специалист по стерилитет.От Варна съм и си избрах Д-р Сариев.С него направих изследване за хламидия-нямам такава инфекция,цветна снимка-проходими тръби,посткоитален тест-подвижни сперматозоиди след определения час,спермограма-показатели в норма,втора спермограма при Александров отлична.На своя глава си изследвах прогрестерона-в норма.Имам редовен цикъл на 26 дена.Първоначално пиех дуфастон,но след като прогрестерона излезе в норма го спрях.Сариев ми изписа клостилбегит,но отново го пих само месец,тъй като от информацията прочетена тук разбрах,че е сериозен медикамент,а имах проследена овулация с тестове и на ултразвук и не виждах смисъл да го пия след като не е установен проблем.При последният ми преглед решихме да правим инсеминации.Аз съм на 26 год а партньорът ми на 37.Моля за съвет какво да правя?До сега намирах отговори тук и без да питам но не и сега

# 9
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравей Софи! Хубаво е, че си се насочила към клиника по стерилитет, в добър ред правиш и изследванията. Изчакай да видиш дали ще има резултат от инсеминациите. Имай предвид, че рядко става от 1 път, но според мен, ако до третата инсеминация резултат няма - трябва да търсиш другаде проблема. Аз в същия ред правих изследвания и след втората неуспешна инсеминация реших да направя лапароскопия. Е, излезе диагнозата - ендометриоза.
Искрено ти желая при теб да не се стига дотам и скоро да ни се похвалиш с добра новина! И пиши пак Grinning

# 10
  • Мнения: 553
Здравейте момичета  Hug Аз реших да си сменя ника (pkoprinkova съмSimple Smile
Нещо като ново начало, и аз не знам на какво обаче  Rolling Eyes

Жабче, честит рожден ден на патерица   bouquet  Hug и стискам палци следващият ти рожден ден да е най-щастливият за теб  Praynig Praynig Praynig

   Току-що допрочетох старата тема. В изказванията на всяка една от вас, видях себе си. Искам да направя нещо, за да се стегна, но не знам какво. Как да я изкореня тази така огромна болка?
Много точно си го написала мила  Hug И аз се чувствам така от доста време. Но онзи ден реших - вземам се в ръце и няма да си съсипвам здравето повече. И без това се чувствам като развалина след всички неуспехи. Не знам дали ще помогне, но ще ти разкажа кое ме измъкна малко от дупката. Срещнах се с две състудентки, с които не се бяхме виждали от доста години. Те ме потърсиха и аз не можах да откажа срещата, въпреки че после цяла нощ не спах от ужас как ще мине, как те ще ми разказват за децата си (вече големи, по на 18 години) и как ще ме разпитват за моя живот  Confused Е, оказа се, че никъде няма само розови облаци и щастие... Като слушах за проблемите с мъжете им, направо се почувствах щастлива, че имам до себе си чудесен човек, който ме уважава и ме подкрепя. За мое щастие така и не се стигна до темата "ами вие имате ли деца", от която така се ужасявам, та чак съм прекъснала всякакви контакти с хората от доста време  Confused Прибрах се у дома и реших, че не си заслужава да си съсипвам живота с непрекъснати терзания и да тормозя и милото с тях и ми стана една идея по-леко. Не че болката е отминала, но сега поне дишам малко по-леко (преди едва си поемах въздух в прекия смисъл на тази дума).

# 11
  • София
  • Мнения: 4 272
Мишанке, много ми харесва новият ти ник PeaceБраво на теб, горе главата! Ще видиш, че като си мислиш за хубави неща, ще ти е по-леко. Не казвам, че е лесно. Но аз например свикнах да гледам на всеки неуспех откъм хубавата страна. Казах си, че на Коледа нищо не стана, за да мога Нова година да я посрещна спокойно, пийвайки алкохол и танцувайки бурно Wink Сега, естествено съм заредена пак с надежда, защото наближава рожденият ми ден, а няма да има по-хубав подарък от един положителен тест....ех, как се размечтах! Но ако не стане и този месец, бебето ще ме зарадва може би за Деня на влюбените или Денят на жената или пролетно-априлско? Важното е да не губим надежда и да не преставаме да се радваме на малките неща от живота Simple Smile Прегръдки Hug

# 12
  • Мнения: 4 324
Софи, добре дошла (по скоро писала Wink ) в този подфорум и дано скоро се преместиш в отчетните Simple Smile
Не е ли добре да направите още една инсеминация?
А може би и лапароскопия, за да се види дали случайно нямаш някое коварно заболявнае (едометриоза например Sad ) За имунологични изследвания май е време да помислите, ама преди това задължително поне още една инсеминация. Успех!

# 13
  • Мнения: 1 950
Привет скъпи момичета Hug

Жабче, честит рожден ден на патерица  bouquet. Пожелавам ти много, много здраве, късмет и повече усмивки през тази година Hug
mishana, честит нов ник Laughing, на мен също много ми харесва и дори и да не е начало на нищо какво от това Wink. Много хубаво си написала, това че не трябва да има терзания. В крайна сметка по-важно е да се съхраним.
Повечето приятели, които знаеха за ИКСИ-то се притесняваха да ме питат какво е станало, очаквайки, че аз ще рухна ако е неуспешно. Нищо подобно. Чувствам се прекрасно Laughing. Мисля за незабравимите моменти, които имахме на Коледа с майка и семейството на сестра ми, за хубавата новогодишна нощ. По никакъв начин не позволих и не позволявам идеята за бебе да ме обсеби и да ми провали празниците. Отново почнах да си миткам Laughing. Вчера например бяхме с приятели в едно затънтено родопско село, имах чувството, че съм накрая на света, беше страхотно. Ей за такива моменти си струва човек да живее Laughing

Нормално е да боли, аз също не мога да се зарадвам истински и така както бих искала на новините за бременност или бебе на някой познат или роднина. Но в никакъв случай не трябва да си позволяваме да се оставяме на болката и отчаянието.

Иначе Джази спомена нещо за срещичка, аз също си мисля, че една среща ще ни пооправи настроението Wink

Софи, добре дошла  bouquet.
Леа, таз Рибарица миналата година кви неща сътвори Wink. Сещам се за една Неда и един Слави Laughing. А дано тази година е дошъл твоя ред Praynig

# 14
  • Мнения: 461
Таня, не е паднала още Sad Днес клиниката най-после отвори след коледната ваканция и ми дадоха час за февруари Close Много ме е яд на практиката им да те оставят сам след като мине процедурата. В петък имам час при гинеколожката ми, дотогава ...

Общи условия

Активация на акаунт