трето секцио

  • 1 101
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 656
здравейте,искам да попитам има ли сред вас мами с трето секцио и въобще как стоят нещата с трето поред секцио

# 1
  • Мнения: 1 877
Aз имам две,но нищо не съм чувала за три секциа,а нямам и такива познати.

# 2
  • Мнения: 174
Докато бях в болницата имаше една мама с 3-то секцио..и то 10 месеца след 2-рото...от операцията нямаше проблеми..за последствията незнам..а и жената беше доста едричка

# 3
  • Мнения: 170
Здравей  ,след второто ми секцио лекарката която ме оперира каза , че трябва да минат поне 4-5 години и тогава евентуално да мисля за трето , но не знам може при всяка жена да е индивидуално.Когато отидох да ми маха конците ми каза , че ми е изтъняла като вестник матката  и затова да трябва толкова време.

# 4
  • Мнения: 5 183
Имам приятелка с трето секцио. Децата й са на по 5 г 3 м, 4 г 1 м; и бебе на 8 месеца. Вси4ко си й е наред.

# 5
  • Мнения: 2 159
ще следя темата, така ми се искат 3 дечица (живот и здраве), но знам че било опасно да се прави 3 пъти секцио Sad

# 6
  • Мнения: 1 896
Ами опасно, я виж Виктория Бекъм.  Crazy

# 7
  • Мнения: 229
Докато бях в болницата има6е една мама с четвърто секцио...3нам,че може 4..

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Докато бях в болницата, имаше една мама, която за трети път роди със секцио. Предишното й детенце не беше на повече от 4 години според мен (нямахме време да говорим много). Тя се възстанови бързо от упойката, стана да ходи доста по-рано от мен и въобще нямаше проблем, поне докато аз бях там.
Така че успех!

# 9
  • Мнения: 3 478
Аз тук познавам момичета с по 3 ( една дори с 4 ) секцио, дечицата са с малка разлика.

# 10
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Докато бях в болницата има6е една мама с четвърто секцио...3нам,че може 4..
Значи да не се притесняваме дали ще може трето...... newsm78

# 11
  • Мнения: 8 917
Лекарят ми е правил на жена от ромски произход 8 /правилно - осем!/ пъти секцио /първите пъти - по здравословни причини, а след това - по необходимост/ и най-накрая й "вързал" тръбите. Едва ли е толкова опасно, колкото нежелателно.

# 12
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
аз съм с 3, въстанових се бързо- на 46 4ас бях в къщи, проблем са срастванията и някои нежелани после спадания на органи!например имам проблем с матката , от срастванията е изкривена като гега и назад обърната, проблеми имах с  последните седмици, принудиха  ме да родя с 3 седмици напред, детето бе навлязло в таза, а там е проблем при мене- тесен е и се заклещи!после по-ниско го носих, по-слаби са мускулите,поне при мене!ина4е не съм се спряла, летях няколко пъти 50 дни преди термин, пътувах и танцувах! и съм късна  родилка на 40 третата! казаха ми до 4 правят тука, но после махат вси4ко и това ме спира!пък и годините са  доста!

# 13
  • Мнения: 2 271
Докато бях в болницата имаше една мама с 3-то секцио..и то 10 месеца след 2-рото...от операцията нямаше проблеми..за последствията незнам..а и жената беше доста едричка
Имам позната точно същия случай като тази жена!
Много леко мина всичко и бързо се възстанови.

# 14
  • Мнения: 656
благодаря за отговорите ,момичета.Марси,а третото секцио колко години след второто беше

Общи условия

Активация на акаунт