Доволни ли сте от детските клубове?

  • 456
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Здравейте, повдигам тази тема, защото скоро ми се наложи да празнуваме на дъщеря ми рожденния ден- 03.01, но за жалост още месец преди датата всичко, което ни харесваше като клуб, беше заето. и такаааа се отдалечихме от датата и запазихме час за 14.01 във детски клуб Двете феи. Имаше мнго добри отзиви за клуба, а и на пръв поглед изглеждаше страхотно, широко, светло и просторно. Дадохме си капаро, оставихме си данните, като име на детето, мобилен и домашен телефон. Казаха ни седмица преди датата за празника да отидем и да уточним менюто и да поръчаме тортата. Така и направихме, в събота отиваме с мъжа ми и познайте какво става! Казват ни "ама вие сте се отказали, сега има записан час за друго дете". Изпаднах в недоумение, тъйкато нямах никакъв спомен накой да е говорил с мен, та нали щах да знам. В следващия момент шефката на заведението се обажда и казва " върни им парите и да си ходят".....е така ли лесно се връща капаро?
Според мен е станало едно от двете: или са искали да си наместят някой свой затази дата и този час или някой недоброжелател се е обадил от мое име като е видял в тефтера името на детето и часа и датата......забележете тефтера, в който записват седи отворен пред очите ми така, че аз за 5 минути видях 3 имена на дечица и техните часове, така че спокойно можех да се обадя на следващия ден и да ги "отложа от тяхно име"
Адски съм разочарована от тях:-( Исках да ви питам случвало ли се е и на някого от вас такова нещо и как сте реагирали?
Благодаря ви

# 1
  • Мнения: 6 206
Аз пък почти никога не взимам капаро.
Ето за утре имах запазен РД отпреди месец близо. Без капаро и доуточнения. Идваха хора за тази дата, звънях на майката, тя казваше, не, не я давайте, ще си празнуваме, ще минем да се уточним за подробностите. Хората, които бяха за утре, ги преместих на 11. Съответно за 11-ти върнах двама човека...
И в един момент 9-ти наближава, звъня на майката да се уточним, тя ми казва, съжалявам, но ще пътуваме за чужбина и няма да празнуваме. Вече ще се взима капаро. Simple Smile

Иначе в твоя случай - страхотно неприятно. Това е моят кошмар, веднъж ми се случи да дублирам РД, оправихме се, и двете майки излезнаха много разбрани и едните празнуваха от 17, другите от 19.
Не бих те оставила в никакъв случай!

# 2
  • Мнения: 24
Забравих да спомена, че все пак аз си взе капарото, а момичето ме пита "ама ще ми върнете ли касовата бележка?"
е незнам как не избухнах и не й вдигнах скандал, но й казах, че няма да й я върна.

# 3
  • Мнения: 583
аз лично съм доволна, но в клубовете, където водя детето си са 3 и вече ни познават-там правим и рожденият ден и съм много доволна. за клуба, който пишеш веднъж отидох да оставя малката към 11 часа сутринта и не ни приеха, защото току що било почистено с препарат и било мокро/междувременно едно детенце се разхождаше там-сигурно тяхно/. трабваше да я оставя спешно и се чудех нямаха ли време по-рано да свършат тази работа/да речем в 8 сутринта/, но тяхна си работа има и други/ и то близо до тях/ Peace

Общи условия

Активация на акаунт