НИКОТИНОВИ ЛЕПЕНКИ NICOTELL

  • 2 151
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 220
Здравейте.Интересувам се дали някой е ползвал никотинови лепенки и по точно NICOTELL и дали има някакъв резултат след ползването им

# 1
  • Мнения: 220
извинявам се името е NICOTINELL

# 2
  • Мнения: 101
Аз ги ползвах преди 3 години.От тогава не пуша Simple Smile А бях страстна пушачка.Наистина намалят желание за пушенето.Даже на втори -трети ден ако запалиш цигара,ти става много гадно.Помня,че даже бяха останали няколко лепенки.Трябва и да спомена,че ми помогна и това,че се оказах за 3 месяца в окръжението на непушачи.Успех в отказването на цигари Simple Smile

# 3
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Приятелка отказа цигарите с тях.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 610
колко струват тези лепенки? в аптеките ли да ги търся?

# 5
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
колко струват тези лепенки? в аптеките ли да ги търся?

а кажете че мажО ми е като комин,та да му лепна  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1 455
И аз съм ги ползвала.На третия ден вече нямах нужда от лепенки,като запалиш цигара ти става лошо.Наистина има ефект,но е много важно да не си сред пушачи.Моя мъж пуши много и покрай него пак ги почнах,издържах само 6 месеца без цигари Sad

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 1 147
Май, към около 4лв е едната за 24 часа е действието.Има с различно количество никотин зависи по колко пушиш на ден.

# 8
  • Мнения: 101
Имам спомени,че бяха около 18 лева за 7 лепенки.Продават се в аптеките Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 35 817
Познавам доста хора които са ги ползвали и никой не успя да откаже цигарите с тях.
Аз дори и не съм опитвала- отказах ги с инат.

Цигарите се отказват първо в главата. Peace

# 10
Струват 36,06лв. в Софийски аптеки! Наистина намаляват желанието за пушене, но не бих казал, че ще откажа цигарите с тях! Наистина, доста съм ги намалил, но...... абе ще видим! Цената е за 7 бр. от най-силните! Wink

Общи условия

Активация на акаунт