За отпуснатата кожа след раждане

  • 1 039
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 72
Здравейте мами, в началото на 9 месец съм и коремчето ми е много, мноооого голямо. Естествено и стриите са доста, но не ме притесняват тези шарчици, а се чудя дали след като сваля мазнинките кожата ми няма да е отпусната и висяща. Дали ще успея да си върна плоското коремче и еластичността на кожата?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 339
оф да не те отчайвам ама аз бях 45 кг преди да забременея после станах 80 отгоре на всичко който ме видеше казваше че очаква две бебета нищо че лекаря казваше че е едно. година и половина вече още има лека отпуснатост на кожата на корема иначе е плосък както си беше и килата си възвърнах, но има хора които се възтановяват много по лесно и не им личи изобщо

# 2
  • Мнения: 129
и аз да не те отчайвам , но и аз близо една година ходих с отпусната кожа. Естествено получох и доста стрии.
Тъкмо се оправих и реших да имам второ.
Така , че както се казва в една реклама : " нима това е най-важното" Grinning
Успех!

# 3
  • Canada
  • Мнения: 649
Не се притеснявай отсега за това. Аз също имах огромен корем - всички мислиха че са близнаци. В крайна сметка имах увиснала кожа около седмица - две след раждането /при това секцио/, след което постепенно се прибра. Бях качила 18 кг.
сега нямам никакви стрии и съм на 4 кг от нормалното тегло. Е, почнах малка диета за да ускоря процеса на сваляне на кг и на пълно прибиране на корема. Grinning

# 4
уф и аз съм само в третия месец,а вече имам коремче. Упражненията не помагат ли против гадните стрии?

# 5
  • Мнения: 2 152
Против стрии упражнения не помагат. Всичко си е до кожа, но и мазането с подходящи кремове помага. Peace

Аз няма да те шашкам като останалите. Това 45кг си е чисто оливане и е по-скоро лакомия... Simple SmileНормално се качват 13-18кг. и ако си успяла да спазиш това здравословно качване през бременността, ти гарантирам, че с коремни преси и безсънни нощи, всичко ще бъде както преди. Peace Аз качих 12-13 и седмица, две след секциото няамх корем, асега 3 месеца след раждането и коремни преси, съм както преди. Стрии нямам, просто явно ми е по-еластична кожата Simple Smile

Сега не се тревожи за глупости. Очаква те най-прекрасното чудо в живота ти и то е най-най-важно. Успе, леко раждане и здраво бебче Hug

Общи условия

Активация на акаунт