на 2м. сме -погледнете нашите киограми

  • 1 212
  • 23
  •   1
Отговори
  • Златица Софийска област
  • Мнения: 129
Днес бяхме на консултация и съм притеснена за нашите килограми Цвети се роди 3 200 спадна на 2920 Първия месец качихме 1 100кг.-стана 4 080 ,а сега сме на 2 м.-5 000 т.е.920гр.Не зная добре ле е така ,други бебета наддават повече от нас Дали й стига кърмата Ние сме на поискване и денем и нощем ,но почти през два часа и половина се храним Моля даите ми вашето мнение и съвети #2gunfire newsm78 Sick

# 1
  • Мнения: 294
Не виждам за какво се притесняваш, наддавате много добре според мен. Първите месеци моят малчуган наддаваше само по 650гр и пак ми казваха че е добре  Wink

# 2
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Кое точно те притеснява - това, че други бебета на тази възраст тежат повече ли? Може би е добре да си спомниш, че и ти тежиш различно от техните майки, че бебето ти е родено с различно тегло от това на техните бебета и че се развива индивидуално, като съвсем отделен малък човек Grinning
1100гр и 920 гр са отлично наддаване и показват, че имаш изобилно мляко и се храните по начин, който отговаря на нуждите на Цвети, така че тя расте здраво и доволно малко момиченце Heart Eyes

# 3
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Щом наддава, няма повод за тревога. Важното е да е здраво детето, не може да са като по калъп правени.

# 4
  • Мнения: 180
Мария също е на два месеца и на ДК на 28.12 беше 4750гр.  Първия месец наддаде 750гр а втория 1 кг. По всички таблици за кг. ние сме в средата на нормата което е добре -  а вие сте дори още по добре, така че не се притеснявай. Ние също се кърмим на поискване.

# 5
  • София
  • Мнения: 43 903
прекрасно си наддава детето.

# 6
  • Мнения: 2 019
прекрасно си наддава детето.
Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 72
Като прочетох килограмите реших, че се притесняваш, че бебето наддава повече от колкото трябва.  Бебето наддава повече от добре. Наднорменото тегло не е повод за гордост.

# 8
  • Мнения: 289
Моето бебе пък е от тези, дето наддаваха по-малко от вас  Grinning
Нямаш никакви основания за притеснение. Ние примерно бяхме наддали само 750  грама първия месец, пък си продължихме само на кърма до петия. Така че, смело напред  Peace

# 9
  • Мнения: 439
мисля,че няма място за притеснение-добре си наддавате

# 10
  • Златица Софийска област
  • Мнения: 129
Много ви благодаря за отговорите Заредихте ме с още кураж и сили за нови килограмчета  bouquet

# 11
Е, браво. Тези педита не се ли сещат да обяснят това онова. Така се отказват майките да кърмят. Повече от чудесно се развива детенцето. Давай все така и ще сте доволни и спокойни и двете.

# 12
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Като прочетох килограмите реших, че се притесняваш, че бебето наддава повече от колкото трябва. 

И аз така помислих. Моята качваше приблизително по толкова и педито все ни се караше, че качва много. Така че, всичко е нормално

# 13
  • Мнения: 8 917
Идеални сте  Peace

# 14
  • Мнения: 667
Екстра наддава бебчо, продължавайте в същия дух  Peace

Общи условия

Активация на акаунт