Странна работа...

  • 3 152
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 552
Независимо че тези дни при нас пак има изблици на семейната криза, която ни държи вече няколко месеца - с изумление установявам, че вече започва застрашително да ми се иска второ дете  Whistling Принципно имаме планове за такова, и то в скоро време - но имам доста основания да си мисля, че при сегашните обстоятелства ще е трудно... и така ще бъде още 2-3 години поне. Обаче аз толкова не мога да чакаам  Cry
Май по-скоро ме тресе носталгия по бременността... знам ли какви са ме прихванали пак  Crazy
Хайде, някой да ме вразуми, че положението е сериозно...  #Crazy

# 1
  • Мнения: 17 407
А, то щото след 2-3 години знаеш какво ще е.... Щом имате планове и желание- действайте!

# 2
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И на мен изведнъж ми се прииска второ, въпреки, че нямахме планове за още деца. Отначало се навивавах да не бързаме- да го оставим за 2007-ма. Да ама желанието ми се засилваше всеки ден докато реших, че повече не мога да чакам. Като забременях пък ми стана тъпо, ама вече- свирено Mr. Green
С две малки деца не е лесно, но ако ти е влязла мухата, май никой няма да може да те разубеди. Все пак ти си знаеш най-добре.

# 3
  • Мнения: 552
А аз така се надявах да ме разубедите...  Joy
То така или иначе няма да е съвсем веднага, защото след секциото имаме да чакаме почти година още. Просто ми подейства смущаващо това ми желание... наистина е много скоро, а и при проблемите, които имаме, е още по-странно  newsm78
За след 2-3 години знам до известна степен как ще е, поне как го планираме... тъй като става дума за работа, поне има някакви предположения   Crazy а доколко са реални, е съвсем друг въпрос...  Whistling

# 4
  • Мнения: 410
 На петия месец след като родих първото си дете вече не ме свърташе за второ. Е вече съм с две дечица и май почна да ме тресе за трето. Мъжът ми ще ме убие. Май аз съм за вразумяване, а?
Та мисълта ми е ако много мислиш за това няма как да избягаш. Колкото повече те разубеждават, толкова повече  ще ти се иска!
Успех!

# 5
  • Мнения: 552
На петия месец след като родих първото си дете вече не ме свърташе за второ. Е вече съм с две дечица и май почна да ме тресе за трето. Мъжът ми ще ме убие. Май аз съм за вразумяване, а?
Та мисълта ми е ако много мислиш за това няма как да избягаш. Колкото повече те разубеждават, толкова повече  ще ти се иска!
Успех!

Поне ме успокои, че не съм само аз     bouquet
На всичко отгоре с бременността и раждането хич не беше лесно при мен... няколко спонтанни аборти, после много проблемна бременност, 2 месеца на системи в Шейново... обаче не, пак искам - всичко отначало hahaha
Затова пък детенцето ни е страхотно... разбира се, всички дечица са такива, особено за родителите си Simple Smile имам предвид, че е много разбран - спи по цяла нощ, често си играе самичък... почти не проявява капризи още - въобще, разглезил ни е  Laughing
Та в тоя смисъл не е толкова странно желанието ми за още едно - ама то пък едва ли ще се окаже чак толкова разбрано... знае ли човек  newsm78 Joy

# 6
  • Мнения: 1 559
.. наистина е много скоро, а и при проблемите, които имаме, е още по-странно  newsm78


Да не си мислиш някаде вътре в теб,че ако имате още едно дете проблемите може да спрат.Внимаваи много.... Thinking
А иначе и ние искаме още едно,въпреки че мъжът ми вече доста напира,аз ше устискам поне до лятото(то не че е концерт пожелание де hahaha)..поне малката да стане на годинка. ooooh!

# 7
  • Мнения: 552
Да не си мислиш някаде вътре в теб,че ако имате още едно дете проблемите може да спрат.Внимаваи много.... Thinking
А иначе и ние искаме още едно,въпреки че мъжът ми вече доста напира,аз ше устискам поне до лятото(то не че е концерт пожелание де hahaha)..поне малката да стане на годинка. ooooh!
Мисля, че не съм изпаднала в тази заблуда... напротив - вече знам какво е да имаш дете, и че се появяват нови проблеми покрай това, особено през първата година  ooooh!
А при вас - защо така... как да не е концерт по желание  Shocked Нали и двамата трябва да искате...
Знам колко е сложно, като се разминават желанията на двамата - дори за по-дребни неща, да не говорим за нещо толкова сериозно...  Confused При нас поне за това сме на едно мнение - друг е въпросът, че никак не е подходящ моментът... но в крайна сметка скоро ставам на 34 и ми се струва, че не трябва да отлагаме много дълго (като се има предвид, че най-рано в края на тази година бихме могли да почнем с опитите... теоретично)  Whistling

# 8
На мен ми се прииска второ преди около 2 години, тогава и открих този форум  Grinning
Е, още нямам второ, но не съжалявам че изчаках. Имах притеснения че ще стане много голяма разликата между първото и бъдещето второ, но вече това не ме притеснява. Аз намам семейни проблеми, друго ме спира, но няма да е още дълго  Grinning
Не знам какви са твоите проблеми, но по-добре ги разреши първо. Мое мнение  Hug

# 9
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Действайте  Heart Eyes много е хубаво да има повече дечица  Hug  baby_neutral

# 10
  • Мнения: 1 559
Да не си мислиш някаде вътре в теб,че ако имате още едно дете проблемите може да спрат.Внимаваи много.... Thinking
А иначе и ние искаме още едно,въпреки че мъжът ми вече доста напира,аз ше устискам поне до лятото(то не че е концерт пожелание де hahaha)..поне малката да стане на годинка. ooooh!
Мисля, че не съм изпаднала в тази заблуда... напротив - вече знам какво е да имаш дете, и че се появяват нови проблеми покрай това, особено през първата година  ooooh!
А при вас - защо така... как да не е концерт по желание  Shocked Нали и двамата трябва да искате...
Знам колко е сложно, като се разминават желанията на двамата - дори за по-дребни неща, да не говорим за нещо толкова сериозно...  Confused При нас поне за това сме на едно мнение - друг е въпросът, че никак не е подходящ моментът... но в крайна сметка скоро ставам на 34 и ми се струва, че не трябва да отлагаме много дълго (като се има предвид, че най-рано в края на тази година бихме могли да почнем с опитите... теоретично)  Whistling

Не мога да кажа ,че се разминават желанията ни.И аз искам второ дете.Ама юни месец ,ще правим църковен брак,та не искам да съм с корем.За сега се пазим(ПОНЯКОГА Joy),...та ако стане няма го варнем я. NaughtyНо лятото живот и здраве,почваме яко бебеправене. Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 116
Да бе - след 2,3 години я камилата, я .....
Айдееее,  че са празни детските градини  Party 

# 12
Да бе - след 2,3 години я камилата, я .....
Айдееее,  че са празни детските градини  Party 

как ще са празни , хората висят по нощите на опашки... Sad

# 13
  • София
  • Мнения: 1 352
Ето, вразумявам те! Laughing
Детето ти още е малко, ще видиш като влезе в бебешкия пубертет...
За теб ще е по-добре голямото да може да се грижи поне малко за себе си, когато се появи бебето - да се храни, да се облича, да се мие, за да можеш да обръщаш повече внимание на бебо.
Мойте деца са с малко повече от 3 години разлика /уж не е малка/, обаче лудницата в къщи е пълна, понякога имам чуството, че голямото ми дете е бебето, а не обратното. Rolling Eyes
Имай предвид и чисто битовите условия, ти си знаеш за какво говоря...
Ето, отрезвих те. Laughing
Иначе ако знаеш на мен как ми се иска третоооооооо...
  bouquet

# 14
  • Мнения: 552
Ето, вразумявам те! Laughing
Детето ти още е малко, ще видиш като влезе в бебешкия пубертет...
За теб ще е по-добре голямото да може да се грижи поне малко за себе си, когато се появи бебето - да се храни, да се облича, да се мие, за да можеш да обръщаш повече внимание на бебо.
Мойте деца са с малко повече от 3 години разлика /уж не е малка/, обаче лудницата в къщи е пълна, понякога имам чуството, че голямото ми дете е бебето, а не обратното. Rolling Eyes
Имай предвид и чисто битовите условия, ти си знаеш за какво говоря...
Ето, отрезвих те. Laughing
Иначе ако знаеш на мен как ми се иска третоооооооо...
  bouquet
Добре, че си ти да ме свалиш на земята, дето се вика  bouquet  Laughing
Аз не че не го знам всичко това... ама хормони, какво да ги правиш  Joy
Права си за всичко, само дето не ми се иска второто да го родя след 35 г... нали било по-рисковано - не че ще е фатално или нещо такова, ама достатъчно притеснения имахме с първото... не ми се иска да го мисля и второто, още преди да се е родило  Crazy
Иначе мъжът ми направо си е навит - те с брат му са с 1,5 г. разлика и за него това е идеалното семейство... да му мисли майката обаче, с тия две бебета Whistling

Общи условия

Активация на акаунт