С кого си играят нашите деца?

  • 681
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 100
Току що казах на брат ми, че искам да го водя на фризьор във Варна. Той реши да ми се направи на гъзар и ме блъсна право в ръба на барплота. Ударих си главата много здраво.  Confused Постоянно се държи така. Ходи с най-големите хулигани в класа. Говорят си за мацки, цици, секс, псуват. Най-лошото е, че най-добър приятел му е едно много злобно и агресивно дете / не ми обяснявайте, че такива няма, нека не идеализираме нещата /. В предучилищната той и това момче в предучилищната са били върли врагове, постоянно се биели, като първо е започвало другото момченце и накрая са станали приятели. Един ден госпожата вече в първи клас сложила на моя брат много голям стикер в тетрадката, а другото момче го надраскало. Е, това ако не е злоба и завист.  Shocked Брат ми никога не е проявявал такива изблици на завист. Притеснявам се, това момченце хич не ми харесва и имам лошо предчувствие за него.
Притеснявам се, защото сега си завиждат за един стикер, а какво остава за после, когато децата започнат да осъзнават класовите различия помежду си и започнат наистина да си завиждат. Аз съм се сблъсквала с какво ли не, но някак съм съумявала да се отдалеча и дистанцирам от подобни хора. Той обаче няма това чувство за хората. Буквално е влюбен във въпросното момче, само за него говори и то все "хубави неща", всичко, което прави той е готино. Сподели дори, че го обичал наравно с майка си и баща си, а мен след него???
Чудя се, как да отдалеча това дете от моя брат. Не го виня за агресията на брат ми, нито пък казвам, че възпитанието, което сме му дали е правилно. Далеч съм от тази мисъл. Но ми се струва, че приятелчето го води с бързи темпове надолу. Не знам докъде ще стигне другото дете, какво може да направи, на какво е готово. Страхувам се... много се страхувам.ooooh! Имам чувството, че 7 годишният ми брат кара пубертет  #Crazy
Какво мога да направя, за да го отдалеча от това момченце?
Казвам ви, ако ми падне този негов приятел забравям, че съм с 9 г. по-голяма и пердаша наред  Embarassed Laughing

# 1
  • Мнения: 1 680
Съпругът ми също е имал агресивно приятелче в детството и е бил доста агресивен макар че не му е в кръвта.
Баша му (свекар ми) е взел спешни мерки и не го е пускал да излиза с това дете,говорил е с родителите на детето. При провинение не излизане от къщи. Вземайте мерки сега, че ще плачете.

# 2
  • Мнения: 1 877
Ох,пази боже от такива деца!Но строги мерки му е майката,та той е още толкова малък,а такава агресия?По-добре сега да ви мрази за това,отколкото после да ви мрази,че не сте го спряли...

Общи условия

Активация на акаунт