Частна лаборатория???

  • 89 515
  • 126
  •   2
Отговори
  • Мнения: 1 146
От няколко месеца имам гинекологичен проблем. Лекарката ми ме праща да си правя изследвания в Цибалаб. Излиза, че всеки месец си давам по 70 лв. на тази лаборатория и при всяко изследване изниква по нещо ново. Е писна ми Close
Същото се случва и с детето ми - стерилна урина даваме за 4 път там - уж добра лаборатория, точни резултати, професионалисти - но вече им нямам никакво доверие.
В търсачката намерих само тема за Бодимед.
 Бихте ли ми посочили лаборатории, от които сте останали доволни?

  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 146
Никой ли няма впечатления от някоя лаборатория? Rolling Eyes

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 797
 И аз мислех да пускам подобна тема? От коя лаборатория сте най-доволни? За Цибалаб напоследък чувам само негативни отзиви. А какво ще кажете за Бодимед, Кандиларов и др. ?

# 4
  • София
  • Мнения: 6 264
Ами аз до сега съм си правила изследванията само в Бодимед, не съм особено доволна, но доколкото разглеждах останалите и се обаждах да питам, цените май в Бодимед са най-ниски.

Сега последния път ми съсипаха стерилната урина, веднъж бях със силно бъбречно възпаление, бяха затворили по-рано, че имали банкет, с което ми забавиха лечението 4 дена, а съм все пак бременна. А и обслужването е доста лошо. Но както казах, цените са най-приемливи.

# 5
  • София
  • Мнения: 113
Здравейте,
и аз се присъединявам към питането за добра лаборатория в София.
Налага ми се често да пускам също на мен и на дъщеря ми микробиологии...реших да пусна последния път и в Цибалаб и в друга лаборатория, защото в Цибалаб имат опция за разширена антибиограма, а ние имахме висока резистентност. И на финала доста се разминаваха резултатите от двете лаборатории  Cry
Не искам да бъда преднамерена...но в другата лаборатория отдавна пускам изследвания и по други поводи ми се е налагало преди да пусна и на друго място (не в Цибалаб) и са съвпадали нещата. С две думи се зароди съмнение у мен за достоверността на резултатите   в Цибалаб:(...Каквото и да е, просто искам да имам верни резултати, за да можем да предприемем правилното лечение.

Моля споделете впечатления, на коя лаборатория може да се има доверие, мен конкретно ме интересува за микробиологичните изследвания.

# 6
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
И мен ме вълнува този въпрос.
Иначе съм ходила в една лаборатория на Сточна гара - Ремус се казва.

А не може ли да се ползват платено лабораториите в поликлиниките?

Последна редакция: ср, 21 фев 2007, 12:35 от Грушенка

# 7
  • Мнения: 245
Аз съм много доволна от Кандиларов, много коректни и точни.
Веднъж отидох в Цибалаб и ни открих сто и едно неща (гинкологичен проблем беше), а лекарката държеше точно там да отидем и след това ни да е куп антибиотици на мен у мъжа ми и после пак в  Цибалаб да се изследваме и то беше една безкрайна въртележка #2gunfire

# 8
лаборатория "Лозенец" - бул "ЕВЛОГИ ГЕОРГИЕВ " №1,-963 14 95,има още два филиала в Сухата река до 18 п-ка и Младост 1. Това е едно от малкото места където взимат венозна кръв на бебета.

# 9
  • София
  • Мнения: 12 554
И мен ме вълнува този въпрос.
Иначе съм ходила в една лаборатория на Сточна гара - Ремус се казва.

А не може ли да се ползват платено лабораториите в поликлиниките?

Рамус се казва лабораторията и аз съм много доволна от нея.

# 10
  • Мнения: 22
Много съм доволна от лабораториятя на Дойче клиник на ул Стара планина 10- наистина вършат работа по немски. Освен това и в Лора са много любезни на Позитано 10- София.

# 11
  • София
  • Мнения: 6 032
В медицински център "Лора" на ул.Позитано 10 и лаборатория ли има? Аз ходя там на гинеколог, но не съм обърнала внимание, а и тя ме праща все в Цибалаб... Но тъй като и аз чувам не само добри неща за тях, мислех да пускам тема за други частни лаборатории. Кандиларов май се ползва с добро име, някой ще сподели ли опит - положителен или отрицателен?

# 12
И мен ме вълнува този въпрос.
Иначе съм ходила в една лаборатория на Сточна гара - Ремус се казва.

А не може ли да се ползват платено лабораториите в поликлиниките?

Рамус се казва лабораторията и аз съм много доволна от нея.

И аз съм се запътила за Рамус - филиала в Дианабад. Разбрах ,че са добри в резултатите, а с хигиената как са?

# 13
Ne hodete pri tezi izmamnici v Bodimed!
Naro4ili sa se za naj-dobri v hormonalnite izsledvaniq, no sa pulni izmekqri. Pribirat ti parite v 4ekmedjeto, ne ti izdavat NIKAKUV dokument za tova, sledovatelno pe4elqt ot pacientite si i izbqgvat danuci. Za "uslugata" da ti izprqtqt rezultatite po elektronnata poshta, te karat da si pusnesh 50 st. v kasi4ka (smqh!!!) , samoru4no napravena pri tova. E-maila si go pishesh na hvur4ashto list4e, sled koeto rezultatite se bavqt i se iznervqsh izklju4itelno. I zapo4vash da sugalqvash, 4e ne si bil put da si gi polu4ish na mqsto, a si se "vuzpolzval" ot "uslugata", koqto predlagat kato ekstra. Prosto nqmam dumi... Da ne govorim, 4e deistvat izklkju4itelno baaaaaavno vseki put i vinagi e nqkakuv haos. A dnes imashe edin 4ovek, koito registrirashe pacientite i shtrakashe na kompa s edin prust i qvno se 4udeshe shto e tova mishka i dali slu4aino ne se polzva kato distancionno, zashtoto neprekusnato q povdigashe i mesteshe tu ot ednata si, tu ot drugata si strana. Kajete mi molq, za hormoni na shtitovidnata gleza kum koq laboratoriq da se oburna.

# 14
Много добра лаборатория има в Токуда, бързи , точни, любезни ,работят и със здравната каса.

Общи условия

Активация на акаунт