Защо е толкова нервен Гарелов?

  • 2 777
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 161
Току-що го гледах в Господари на ефира.При опит да му връчат "Златен скункс",той едва не наби Мавриков.Какво е станало с Вот на доверие,някой знае ли?

# 1
  • Мнения: 5 647
Май са го свалили от ефир. Поне такова нещо ми се мерна днес из нета.

# 2
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Алеле тук сме явно всички фенки на НТВ  Laughing
Нещо говореше човекът по телефона...може да не му е било точно до журналистически набези...
Абе и аз се изненадах на реакцията му.

# 3
  • Мнения: 6 417
Столът на Гарелов се заклати още през лятото, но сега направо се гътна. Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 677
Вота падна заради ниския си рейтинг и Гарелов е нервен от амплоато си на "паднал"водещ..

# 5
  • София
  • Мнения: 2 356
На мен Гарелов изобщо не ми харесваше като водещ на шоу. Никак не му иде от вътре да пуска лафове и шеги. За мен той си е човекът - Панорама.

# 6
  • Мнения: 1 002
те скункс ли искаха да му връчат , че не гледах ?

# 7
  • Мнения: 5 647
Предаването на мен ми харесваше, но часът на излъчване не беше от най-добрите.

те скункс ли искаха да му връчат , че не гледах ?

Ахам.

# 8
  • Мнения: 1 002
те ме убиват с тия скунксове и критериите им за даване Simple Smile

някакъв сериал ще дават , от Американските на Мърдок ...

# 9
  • Мнения: 7 723
Каза, че продуцентите са виновни за това, а те не са ли тези, на Слави  newsm78

# 10
  • Мнения: 5 713
Каза, че продуцентите са виновни за това, а те не са ли тези, на Слави  newsm78
Те са.

# 11
  • Мнения: 4 187
Не мога да кажа , че реакцията на Гарелов бе на ниво , но не ме учудва. Нервен е човека, предаването е свалено....... Мавриков ме дразни понякога  Rolling Eyes, прекалено настоятелен...

# 12
  • Мнения: 2 161
Не мога да кажа , че реакцията на Гарелов бе на ниво , но не ме учудва. Нервен е човека, предаването е свалено....... Мавриков ме дразни понякога  Rolling Eyes, прекалено настоятелен...
Аз също се дразня от Мавриков.

# 13
  • Мнения: 1 813
Много тъпо се продаде за такъв тип предаване.Не му отиваше на сериозния имидж,който изгради в Панорама  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 17 402
На мен Гарелов изобщо не ми харесваше като водещ на шоу. Никак не му иде от вътре да пуска лафове и шеги. За мен той си е човекът - Панорама.

Точно!

Общи условия

Активация на акаунт