Къде в София се продават шезлонги на "Чиполино"?

  • 659
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 171
Здравейте! Simple SmileСлед 1 месец "живот и здраве" ще ставам леля! PraynigМного искам да купя за малкия /казват,че ще бъде момченце/ шезлонг от марката "Чиполино".Бихте ли ми споделили от къде в София мога да купя такъв? Rolling EyesЩе се радвам,ако някоя от вас "мами" има такъв, да ми напише за своите лични впечатления! GrinningБлагодаря ви предварително! Peace

# 1
  • София
  • Мнения: 797
 Аз ползвах със сина си шезлонг на "Чиполино" , беше ми много удобен, там го приспивах, разнасях из стаите, даже го ползвах известно време и в колата. Това е една от най-ценните (не като сума, а като приложение) ми покупки. Аз съм го купувала от един магазин до "Южния парк" , сега е магазин на Чико, но преди повече от 2 г. , сега не знам къде ги има. На Илиенци имаше склад на Чиполино.

# 2
  • Мнения: 1 455
Склада е в Илиенци,а за магазини има на много места.По добре пиши в кой район си.Има в Щъркел,Пинокио в Дианабад,магазин Бебе и други.

# 3
  • Мнения: 171
Здравейте мили дами!Благодаря ви за информацията!  bouquetСпестихте ми дългото "лутане" по магазините!Още другата седмица ще купя шезлонга!Ще ви се похваля след като го купя! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт