Какво става, когато таткото облича детето?

  • 2 985
  • 76
  •   1
Отговори
  • Плевен/София
  • Мнения: 546
               Как е при вас? Нашия татко се провали в два от трите случая, когато трябваше да преоблече малкия. Първия път започна да съблича бодито надолу, когато то видимо се съблича през врата, а втория път набута крачето му в ръкава и каза: "...а, тук smile3555 защо е късо?" А племенницата като по-малка беше заведена на детска градина по пижама, защото татко й забравил да я преоблече...

# 1
  • София
  • Мнения: 4 146
Трябва му практика. И нашия татко понякога се справя, понекога не. За него е по-лесно да му дам дрехите и да облече бебето. С баткото няма проблеми. Един път след като го беше облекъл се наложи да го съблича и да му слага ританки. Но другото беше ок.
Но като се наложи и няма кой съм сигурна че ще се справи.

# 2
  • Мнения: 5 468
Таткото на Гери се справя по-добре и от мен. Малко е по-бавен, но той във всяко отношение, сравнявайки го с мен, е така... Облича я, къпе я, разхожда е, когато не е уморен след работа, забавлява я... добре се грижи за нея - оплаквания нямам Tired.

# 3
  • Мнения: 619
Таткото се справя чудесно,и с бебето се справя и с каката.
Сутрин има проблем само със връзването на косата ,и понякога си ходи разчорлена.

# 4
  • Мнения: 1 278
Облича ги перфектно от бебета, наш оправен тати Жоро! Само, дето напоследък забелязвам нещо много странно. Току на някого му окъсял я пуловерът, я панталонът или пък му се е развлякъл като за световно. Под неговото вещо ръководство детското облекло често си сменя собственика, но мъжът ми изобщо не забелязва какво е сътворил. Децата вече започнаха сами да го поправят и да му правят ресто на подадената братова дреха с думите "Тате, това е на ... едикого си."  Laughing

Последна редакция: вт, 09 яну 2007, 10:35 от Demetra

# 5
  • Мнения: 1 446
Това му е най - омразаната част от гледането на детето , но стиска зъби и се страе. Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 11 607
В началото татитата може и да имат провали, но това не  е причина да им спрем ентусиазма да обличат! Ако има издънки - повод да се посмеем, ако не - по-бързо свършена работа! Ще се научи, аз да не съм била научена да обличам деца.... Още се се щам как на Вили не знаехме как да сложим памперса с майка..... Та като отидохме на консултация питахме.....

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Изобщо не ги облича. И никога не го е правил, освен в изключителни случаи. Наскоро пътувах в командировка за 4 дни и оставих окомплектовани дрехите за всеки ден, подредени по дни и за двамата. Майка се е оправяла с тоалетите, но той не. Ако майка ми я няма, той ще се справи, но иначе сам не би се нахвърлил. Напоследък пътуват с Крисо насам-натам, когато отида при тях всичко е ОК. Няма проблеми. С прическите на Наталия също се оправя, което е нещото, което ме изумява. Но пак казвам, той се заема с тях само в редките случаи, когато аз нямам тази възможност. А тези случаи се броят на пръстите на едната ми ръка. Досега не се е налагало сам да им подбира дрехите, та и най-бегла идея нямам как би се справил чисто естетически. В техническо отношение не считам, че би имал проблем. Дрехите на двамата посмъртно не би могъл да обърка. При нас са силно полово обособени.  Grinning

# 8
  • Мнения: 891
Справя се перфектно.  Peace
Абсолютно всяка сутрин малката я облича баща и за градина  Blush докато аз се гримирам
А през почивните също  Hug /то аз до 10 часа не мога да се събудя  Embarassed/

# 9
  • Мнения: 1 403
Може да се слу4и блузката или панталона да са на обратно  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 7 474
Като бебе нямам спимен да я е обличал някога newsm78, като по-голяма тя ако му даде Laughing

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Рядко я е обличал, но когато се случва нямаме произшествия. Като бебе, май памперса беше сложен веднъж наобратно, но това и аз съм го правила...

# 12
  • Мнения: 2 700
Обличането вече при нас не е на дневен ред, но в редките случаи, когато се е налагало, мероприятието е протичало успешно само ако съм оставила предварително всички необходими дрехи. Иначе все нещо е липсвало, защото не било намерено Outta Joint.

# 13
  • Мнения: 222
Може да се слу4и блузката или панталона да са на обратно  Rolling Eyes
и при нас е така. Но дядо му лятото го извадил на разходка по боксерки, иначе ме чакаха много наперени като ги видях щях да припадна

# 14
  • Мнения: 1 860
За обличането - облича. Нищо, че един ден почти целият беше с пижамата, защото виждаш ли: "Какво лошо има?". Друг е въпроса, че не харесвам комбинациите които прави и за това предпочитам аз да си я свърша тази работа.

Общи условия

Активация на акаунт