Астрология 2007

  • 1 141
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 380
Има ли тук хора, които се увличат по астрология? Някакви предсказания по зодии за тази година? Това е годината на огнените знаци. Интересува ме какво може да очаква овена от 2007-ма?

# 1
  • Мнения: 819
Има ли тук хора, които се увличат по астрология? Някакви предсказания по зодии за тази година? Това е годината на огнените знаци. Интересува ме какво може да очаква овена от 2007-ма?

За овена, както и за стрелеца- все хубави неща!  Laughing Ама не, че разбирам, просто го чух по ТВ  Mr. Green Такова превъзнасяне беше, че чак да не повярваш  Laughing / и мен ме интересува, че съм стрелец, пък щерката е овенче/

# 2
  • Мнения: 2 013
Наскоро пуснах тема с линкове към годишни хороскопи. Ще я потърся да дам линк, че не ми се рови пак.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=153707.0

# 3
  • Sf
  • Мнения: 808
В хороскопите винаги пише, че ни очакват небивали успехи, любовни трели и трудности в средата на годината, които ще се преодолеят и после се отприщва един период на благоденствие, късмет и радостни емоции  Mr. Green

За нито една зодия няма да прочетете нищо лошо. Хората четат винаги първо за своята зодия /били те кучета и петли, овни или стрелци, дъбове и трепетлики/, после прочитат за някой от близките си, виждат приятни неща, усмихват се и се радват. После забравят за прочетеното Simple Smile

Надали има трезвомислещ човек, който да си следи дните с книжка на хороскопа си и да търси 10 разлики Simple Smile

Но такива прогнози пък са положителни и приятни за четене Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 013
Тъй като истинските хороскопи се правят индивидуално - на база много други неща, извън слънчевия знак, тези могат само лекичко да дадат някаква обща представа.

Иначе астрологията е сериозна наука

# 5
  • Sf
  • Мнения: 808
Тъй като истинските хороскопи се правят индивидуално - на база много други неща, извън слънчевия знак, тези могат само лекичко да дадат някаква обща представа.

Иначе астрологията е сериозна наука
 

нетът ми прави въртели...
извинявам се.

# 6
  • Sf
  • Мнения: 808
Тъй като истинските хороскопи се правят индивидуално - на база много други неща, извън слънчевия знак, тези могат само лекичко да дадат някаква обща представа.

Иначе астрологията е сериозна наука

  202uu

# 7
  • Мнения: 293
В хороскопите ... виждат приятни неща, усмихват се и се радват.

Мда, много е приятно да прочетеш нещо такова: Нови млади поклонници и приятни пътувания напълно удовлетворяват Близнака през юни. Сега те усърдно се наливат и с нова информация и към края на месеца ще намерят копчето на вълшебния автомат за пари.

И така, усмихвам се и забравям  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 897
Има ли тук хора, които се увличат по астрология? Някакви предсказания по зодии за тази година? Това е годината на огнените знаци. Интересува ме какво може да очаква овена от 2007-ма?

За овена, както и за стрелеца- все хубави неща!  Laughing Ама не, че разбирам, просто го чух по ТВ  Mr. Green Такова превъзнасяне беше, че чак да не повярваш  Laughing / и мен ме интересува, че съм стрелец, пък щерката е овенче/

Хе-хе,аз съм Овен,а синът ми -Стрелец Laughing
Все хубави неща,казваш...

# 9
  • Мнения: 3 447
Нови млади поклонници и приятни пътувания напълно удовлетворяват Близнака през юни.

Лъва също го удовлетворяват  smile3521

# 10
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Мари Доне, стига с това агнешко, ще се натровиш  Mr. Green

# 11
  • Sf
  • Мнения: 808
ДЕ ВАня , казвай бърДже каква е таз манджичка у лево в халватара ти, че в зодията ми пише следното: хапвайте на воля, повече от това да напълнеете няма как просто  Mr. Green

Да спазя все пак темата  Mr. Green

# 12
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Кросич, аре в готварския - там ще ти кажа, да не спамим тук зодиакално Joy
Информация на ухо - най-най-просто руло с шипков мармалад и канела.

# 13
  • Sf
  • Мнения: 808
Рулото с шипки е виден афродизиак Simple Smile Най-добре от него се повлияват Лъвовете, щото канелата прави чудеса и след Коледа, на Везните шипките направо им боцкат на дупето и подвластните на Венера просто не удържат устрема любовен, а мармаладеният привкус гъделичка либидото горещо на Стрелците, а Овните примижават от удоволствие от завихрените спирали на тънколистното руло  Mr. Green

Айде,  Heart Eyes ДЕ ВАня, отиваме в Готварския   chef

# 14
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
 Shocked  От рулото ли било?! Пък моя мъж вика, че ще ме върже. Достатъчно е само да ми спре рулото Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт