Дразнещи лица от телевизията?

  • 11 296
  • 162
  •   1
Отговори
  • Мнения: 139
Кои от лицата които виждаме ежедневно по телевизията ви дразнят най-много и защо???
Аз вдигам две ръце за Ники Кънчев - има нещо много антипатично във физиономията му, и ме дразни много пренебрежението и погидравателното отношение към някои от участниците в Стани Богат... А и напоследък накъдето да се обърна, телевизия, радио реклама, билбордове, вестници, отвсякъде изкача той...  smile3511

# 1
  • Мнения: 7 723
От изброените- никой не ме дразни  Confused
А пък Ники Кънчев дори ми е симпатичен  Wink

# 2
  • Варна
  • Мнения: 552
Напрво не мога да понасям сутрин по БТВ Бареков със селският си акцент и това ,че се прави на мъдър всезнайко с огромно самочуствие.Дразни ме и Коритаров от Нова ТВ с него кравешки поглед.Кеф му прави да си трови гостите с неудобни ,вадещи душата въпроси.
Това се сещам на прима виста,може и да има и други.

# 3
  • Мнения: 2 161
Много ме дразни една от водещите на новините по БНТ.Има ужасно големи торбички под очите и ми е чудно как изобщо допускат да се появява в ефир.Не съм сигурна за фамилията й,но първото й име е Нора.

# 4
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Ако някой водещ ме дразни, просто не му гледам предаването  Peace

# 5
  • Мнения: 2 556
От горизброените ме дразни леко само Ники Кънчев. Иначе определено не ми понасят Ани Салич и Юксел Кадриев като новинарска двойка. Просто не стоят на екран, ама отникъде, поне по мое мнение.

А най-голям дразнител ми е Искра... Ангелова ли беше? Е нея като я видя и съм дотам  Confused

# 6
  • Мнения: 3 447
А Венета Райкова де е  newsm78

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Вучков #2gunfire

# 8
  • Мнения: 2 229
Аз гласувах за Слави и Ники Кънчев. Но Слави най-вече, че него го гледам по-често.
А Ути защо бе?? Той си е голем пич. Crazy
Друг който ме дразни много, но не е в анкетата е Бате Енчо. Направо се изприщвам от него. Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 897

А най-голям дразнител ми е Искра... Ангелова ли беше? Е нея като я видя и съм дотам  Confused

Искра и мен ме дразни,а предаването й не го гледам поради тази причина главно.

# 10
  • Мнения: 6 417
Искра Ангелова и Миглена Ангелова   smile3516

# 11
  • Мнения: 323
Напрво не мога да понасям сутрин по БТВ Бареков със селският си акцент и това ,че се прави на мъдър всезнайко с огромно самочуствие.Дразни ме и Коритаров от Нова ТВ с него кравешки поглед.Кеф му прави да си трови гостите с неудобни ,вадещи душата въпроси.
Това се сещам на прима виста,може и да има и други.
И АЗ ТАКА!Като му видя на Бареков мазната физиономия и ми се разваля настроението за целия ден,и веднага сменям канала!!!
От анкетата-на 1 място поставям Вулева,просто нямам думи за коментар относно това същественце.Робин Кафалиев също ми е антипатичен,по необясними причини,а предаването му е повече от тъпо.
А забравих да спомена и Иво Танев!!! #2gunfire

# 12
  • Мнения: 521
Ники Кънчев
Албена Вулева
Миглена Ангелова
Венета Райкова
Искра Ангелова
Иво Танев

Харесва ми много Коритаров. Истински се забавлявам с  него Simple Smile Га;а е добър водещ. Мила и добронамерена.

# 13
  • Мнения: 521
Много ме дразни една от водещите на новините по БНТ.Има ужасно големи торбички под очите и ми е чудно как изобщо допускат да се появява в ефир.Не съм сигурна за фамилията й,но първото й име е Нора.

Тя не беше ли преди в "7 дни"? Заекваше и правеше непрекъснато грешки. Сега е малко по-добре:)

# 14
  • Мнения: 7 723

А най-голям дразнител ми е Искра... Ангелова ли беше? Е нея като я видя и съм дотам  Confused

Искра и мен ме дразни,а предаването й не го гледам поради тази причина главно.

И аз не го гледам по тоя повод  Crossing Arms
Запомнила съм я като една безподобна лигла  Confused

А за Иво Танев- нямам думи просто  Sick
Ако ги няма асистентките му да му замазват простотията ........ Rolling Eyes
Кой ли го държи тоз човек в ефир  newsm78  33uu

Общи условия

Активация на акаунт