LPG за премахване на целулит

  • 5 672
  • 13
  •   1
Отговори
Здравейте, моля за отзиви за  процедури по метода на  LPG endermologie за премахване на целулит и стягане на тялото ,имат ли ефект , колко струва и  всякакви мнения bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 650
Аз не мога да кажа от личен опит, но шефката ми ходеше преди време и според мен имаше видим ефект още на третата седмица. Знам че е доста скъпо удоволствие, в София го има май само на едно място в козметично студио Skine line на бул.Черни връх. Мисля че едната процедура струваше около 150лв. Иначе ти дават едно трико, което защитава кожата да не бъде прищипана от масажния апарат, а самия масаж не е болезнен, по-скоро леко гъделичкал.

# 2
. Мисля че едната процедура струваше около 150лв.

 #CrazyЗа около 20 процедури, колкото били необходими,  сумата е много голяма......и ако няма ефект ......... #2gunfire

# 3
  • Мнения: 46
 byeПредлагам ви тел на д-р Еленкова , при която за 35 лв на процедура през мин година намалих целулита. Съчетава се иглотерапия, масаж и хр режим. тел 0888506164.цените са от мин година и незнам дали са актуални. 55

# 4
  • София
  • Мнения: 847
Аз ходих в Скай лайн на Черни връх - за 16 процедури (колкото е препоръчителния курс) платих 500 лв., като може и разсрочено. После ми подариха още една процедура. Имаше видим ефект, метърчето показа 4 см намаляване от обиколката на ханша, аз лично съм много доволна и пак ще ходя по-нататък. ЕДна колежка продължи да ходи по веднъж седмично след целия курс и да ви кажа свалила е поне два номера от облеклото си. Но все пак сигурно е доста индивидуално. Иначе е много приятно масажчето.

# 5
  • Мнения: 5 647
byeПредлагам ви тел на д-р Еленкова , при която за 35 лв на процедура през мин година намалих целулита. Съчетава се иглотерапия, масаж и хр режим. тел 0888506164.цените са от мин година и незнам дали са актуални. 55

А къде се намира салона й? Дай малко повече инфо.

# 6
  • Мнения: 1 734
Аз ходих в Скай лайн на Черни връх - за 16 процедури (колкото е препоръчителния курс) платих 500 лв., като може и разсрочено. После ми подариха още една процедура. Имаше видим ефект, метърчето показа 4 см намаляване от обиколката на ханша, аз лично съм много доволна и пак ще ходя по-нататък. ЕДна колежка продължи да ходи по веднъж седмично след целия курс и да ви кажа свалила е поне два номера от облеклото си. Но все пак сигурно е доста индивидуално. Иначе е много приятно масажчето.
Асамия целулит премахва ли го или само см се свалят? Аз нямам проблеми със см-те, само с целулита и за това питам

# 7
Благодаря за отговорите! А във Варна къде има?

# 8
  • Мнения: 84
Благодаря за отговорите! А във Варна къде има?
В Медея и Clinic

# 9
  • Мнения: 46
 wavey Кабинета на д-р Еленкова се намира в кв. Лозенец ,но посещенията стават след записване. newsm10

# 10
  • Мнения: 1 655
Във Варна има в център Палах. Но относно ефикасността на метода не мога да кажа нищо. Там ходя на фотоепилация и за нямам подробна информация

# 11
  • Мнения: 3 011
Благодаря за отговорите! А във Варна къде има?
В Медея и Clinic

и в Скин Лайн

# 12
  • Мнения: 1 449
Аз съм ходила преди няколко години, особен ефект не забелязах. Това, което не спазих, а може би е решаващо, е че не пих препоръчаното количество вода. Иначе от ръчния масаж имах по-забележим резултат.

# 13
  • Мнения: 107
Аз преди 4 години ходих, не си спомням цената, но ефекта  беше почти незабележим. Според мен антицелулитният масаж, в комбинация със спорт и поне литър и половина вода на ден  е много по-ефикасен.

Общи условия

Активация на акаунт