Натаниел или Александър?

  • 7 773
  • 185
  •   1
Отговори

Анкета

Кое име ви харесва повече:

Опции:

* Гласуването приключено: чт, 08 фев 2007, 14:29

Здравейте искам да попитам дали ви  харесва името Натаниел (дар от Господ-име на ангел). Таткото много го харесва, но аз предпочитам Аликсандър.

Последна редакция: вт, 09 яну 2007, 14:27 от Аурелия

# 1
  • Мнения: 1 680
не съм срещала мъж с такова име
предпочитам Александър

# 2
  • София
  • Мнения: 4 585
не съм срещала мъж с такова име
предпочитам Александър
И аз така! Peace

# 3
  • Мнения: 498
Натаниел е име по-често срещано в Щатите. Според мен проблемът е, че в БГ ще слагат ударението на сричката ЕЛ, докато ако е на ТА, звучи по-добре.

АлИксандър не ми харесва - каква е причината за това И? От нумерологична гледна точка ли?

# 4
  • Мнения: 4 546
натаниел ми звучи някак превзето, а аликсандър не ми допада - все едно е-то нарочно е заместено с и , за да звучи различно.

# 5
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Натаниел честно казано не ми харесва,дори не го възприемам като име,а защо Аликсандър,а не Александър.Александър много ми харесва.

# 6
Здравейте, преди малко пуснах тема за това кое име ви харесва повече Натаниел или Алексардър (там бях объркала Алексардър с Аликсардър). Таткото харесва Натаниел, а аз Алексардър.

# 7
  • Мнения: 2 897
Александър Peace
Пусни си анкета.

# 8
  • Мнения: 382
Децата са си ваши кръщавайте ги както искате .НО си мислете един ден, дали няма да искат да си сменят името, дали няма да се представят под друго име ито само заради моментното увлечение на родителите им или желанието им да са оригинални.Удовлетворявайте желанията си ,но не на гърба на собственото си дете. Wink

# 9
  • Мнения: 144
Александър.
Другото име ми звучи леко женствено, но все пак вие си решавате.

# 10
  • Мнения: 1 422
натаниел

# 11
  • Мнения: 44
Натаниел ми звучи много библейско. АлЕксандър е супер!

# 12
  • Мнения: 1 428
Александър,Натиниел ми звучи много странно и не подхожда за мъжко име.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 271
Александър - другото е женско Peace

# 14
  • Мнения: 44
Сега пък си объркала Александър с АлексаРдър-дано да е грешка де, че иначе-горкото дете Laughing

Общи условия

Активация на акаунт