Боядисване на косата и бременност

  • 4 451
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
Мили бъдещи и настоящи майчици, кажете ми имате ли някаква информация за противопоказания при боядисване на косата по време на бременност?  newsm78 Боядисвали ли сте се и вие? Споделете мненията си, моля.

# 1
  • Мнения: 2 897
Не само,че се боядисвах,ами си се изрусявах даже през цялата бременност(а блондорът е доста по-агресивен).
Съветвала съм се и с гинеколога си - казал ми е,че няма никакъв проблем.
Така,че боядисвай се,само избягвай тесните затворени помещения заради миризмата Peace

# 2
  • Мнения: 80
Ами всеки казва различно.Аз поне за мое спокойствие се боядисвам с безамонячната на Лореал.

# 3
  • Мнения: 1 596
здрасти,
и аз се боядисвам всеки месец.чела съм,че не било много добре,но как да ходя така прошарена.
все пак трябва да изглеждам колкото се може добре Crazy
мисля че не трябва да се притесняваме Simple Smile
поздрави!

# 4
  • Мнения: 1 467
Няма доказателства, че вреди, но има съмнения. Аз бих си я направила на някакви кичури, за да не личи, когато ми порастнат корените. Не я боядисвам.

# 5
  • Мнения: 522
И аз се боядисвах по време на бременноста Peace.Не съм имала проблеми ,а и бебчето ми се роди напълно здраво Wink.

# 6
  • Мнения: 5 026
Няма проблем, можеш да се боядисваш!

# 7
  • Варна
  • Мнения: 912
И аз съм на безамонячна - за всеки случай, пък и да не ми стане лошо от миризмата, че то без да съм бременна едва я търпя . . .

# 8
  • Мнения: 1 701
Когато преди половин година зададох същия въпрос, някой ми отговори: "Нали няма да ядеш боята, какъв е проблема?"  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 1 668
В момента съм в 9 месец и досега съм я боядисвала 5 пъти , аэ лично съм чула че няма проблем да се боядисваш , но нека видим и други мнения Peace

# 10
  • Мнения: 43
Много благодаря на всички! Всъщност точно на такива отговори се надявах, защото вече се боядисах веднъж и вече е крайно време пак да се приведа в нормален външен вид. Дадохте ми кураж.

# 11
  • Мнения: 3 360
Не мисля че  е проблем-боядисай се и се чувствай красива Peace

# 12
  • Мнения: 1 104
Няма проблем да си се боядисваш.Аз също го правя. Нали трябва да изглеждаме добре.

# 13
  • Мнения: 305
Доколкото знам не е вредно,освен докато кърмиш боята трябва да е безамонячна.Аз също се изрусявам!

# 14
  • Мнения: 104
Няма никакви проблеми, това са отживелици! И аз се боядисвах и подстригвах инак ще заприличаме на ................. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт