Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
От скоро моя мъник като ни гледа да ядем пред него, я плодове, я някой крем или нещо друго започва да ръмжи, да премлясква и да ни гледа в устите с ей такива очи newsm09. Даваме му по мъничко на езичето да си вкуси и той е много доволен. Обикновено най- му харесва коричка хляб и смучене на мандаринка или портокал. Знам, че нито едното, нито другото на този етап не са за неговото стомахче, но той изпитва огромно удоволствие като ги опитва, а и количеството е съвсем, ама съвсем мъничко. Вие до колко давате да опитва бебето от вашата храна? А давате ли въобще?

# 1
  • Мнения: 5 026
Зависи от храната! Обикновено го залъгвам с коричка хляб, той се радва, а чеши и венци.

# 2
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Давала съм и давам, по този начин започнах със захранването; що ориз и картофи без подправки съм изяла тогава  Crazy

# 3
  • София
  • Мнения: 12 202
   Това ми звучи много като педагогическо захранване и стига да се внимава и наистина да са микродози не виждам нищо лошо  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 371
Да, давали сме му да опитва от нашата храна. Не мисля, че е вредно.

# 5
  • Мнения: 446
А на кое точно викате педагогическо захранване,моля обяснете Embarassed

# 6
  • София
  • Мнения: 12 202
Педагогическо захранване
Мисля че има и още една статия в БИБЛИОТЕКАТА

# 7
# 8
  • Мнения: 568
tova che mljaska e znak che deteto  e gotovo za zahranvane=az davam, no samo podhodjashti neshta-plodove, hljab bez soleni i kolbasi=

# 9
  • Мнения: 153
зависи от храната,но обикновенно пред него ям само плодове,така че му давам да си ближе и смуче

# 10
  • Мнения: 532
Давам,давам,но подбирам.


# 11
  • София
  • Мнения: 555
Наистина трябва да се подбира - портокалите и мандарините мисля, че не са подходящи за вашата възраст, силен алерген са.

# 12
  • Мнения: 1 382
Само да опита ако нещо от нашата храна му е привлякло внимание Simple Smile

# 13
  • Мнения: 179
Ами аз тази вечер му дадох съвсем,ама съвсем мъничко от супата ,която ядях и той остана много доволен . А иначе е толкова жален когато е с нас на маста ,то е примляскване ,то е преглъщане ,а някой път направо се засилва да си вземе нещо и се сърди много като го дръпна.Не знам дали е редно за първи път го правя ,но си мисля ,че от една шушка супа няма да му стане нищо,а и тя не беше със застройка от яйце,не знам какво да ти кажа аз ,мисля че и аз трябва да питам дали е редно .По-опитните мами от форума сте кажат.

Последна редакция: вт, 09 яну 2007, 22:45 от de4ko_na _mama_i_tate

# 14
  • Мнения: 506
Аз не давам, страх ме е нещо. Но онзи ден баба й си призна, че й е дала да близне грозде. newsm78 Държа ги под око вече.

Общи условия

Активация на акаунт