Ползвате ли бебешко олио за след къпане?

  • 4 425
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 795
Кожата на моето бебче е много суха на вратлето, по корема и гърдите, след къпане я мажа с олио Джонсън, във водата също капвам олио за вода на Мустела и пак й се лющи кожата, не знам какво още да правя?

# 1
  • Мнения: 5 026
Това е достатъчно! Идва момент, когато "лющенето" спира.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 064
Докторката ми предписа олио за баня "Линола Фет". Редувам го със шампоана и нямаме проблеми Peace

# 3
  • Мнения: 104
  И нашата беше много суха, но се оправи аз ползвам олио на Bubchen Peace

# 4
  • Мнения: 1 949
Ние имахме същия проблем - лющеше се под мишничките и на корема. Педито каза да я мажа при всяка смяна на памперса през деня - оправи се за няколко дни, но аз продължавам да мажа всеки път. Ползвам олио на Бюбхен. Опитах с преварен зехтин, но не попива така добре като бебешкото олио и цапа дрехите Peace

# 5
  • Мнения: 765
 Ползвам  "Стелатопия" на Мустела , за атопична кожа е . Ползвала съм и "Линола Фет" , доволна съм . Олио слагам , когато правя масаж на малката ..

# 6
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Ние не сме имали такъв проблем.До 6-я месец мажех сина си вс.ден с лосион на Джонсън,сега сме на 11месеца и го мажа от време на време.А Стелатопия на Мустела мисля,че ще ви свърши работа.

# 7
  • Мнения: 5 362
Да,използвах преди.Но вече спрях да я мажа.

# 8
  • Мнения: 2 956
Това е достатъчно! Идва момент, когато "лющенето" спира.
newsm10 и моята бебка беше така,но не съм увеличавала мазането и си отмина .

# 9
  • Мнения: 3 360
Ще отмине-спокойно.Мажи след баня с олио или преварем зехтин и ще се оправи Peace

# 10
  • Мнения: 2 498
Всички бебета се лющят след раждането, че и по-късно....никога не съм мазала малката с олио въпреки лющенето по съвет на микро педиатър.....само с мляко за бебета...

# 11
  • Мнения: 1 043
Да,ползвам олиото на Бюбхен и съм много доволна Peace

# 12
  • Мнения: 1 186
Моята бебка беше зимно бебе и затова да към 3 месец мазах с олио на CHICCO и много доволна останах Peace...след това вече минах на тоалетно мляко от същата марка и сега се мажем с него но мисля вече като е зимно време пак да мина на олио защото згрява тялото след баня Peace

# 13
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
ползвам бюбхен и нямаме проблем! Peace

# 14
  • Мнения: 2 159
ползваме Бюбхен Traum Milk, много лесно попива и облажнява кожата, доволна съм, понякога мажа и с Pflege Lotion, но той е по-мазен

Общи условия

Активация на акаунт