Оперирана от миома

  • 5 783
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте момичета има ли някоя от вас да е оперирана от миома,операцията да е минала успешно и матката да се е запазила ? Интересува ме след това дали е имало проблем при забременяването?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 835
Аз.

През 2002 ме оперираха. 2004 г. родих чудесно здраво момиченце.

Желая ти успех!

# 2
  • Варна
  • Мнения: 3 871
И аз съм оперирана, махнаха ми 3 малки миоми от външната стена на матката.

Всичко зависи от това къде е разположена миомата по матката. Обясни къде е твоята, за да сме по-конкретни.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 835
И аз съм оперирана, махнаха ми 3 малки миоми от външната стена на матката.

Всичко зависи от това къде е разположена миомата по матката. Обясни къде е твоята, за да сме по-конкретни.

Моите бяха 5, от които едната вътрешна и много враснала. Това, обаче, не промени щастливия изход. Peace

# 4
  • Мнения: 122
Октомври месец ми отстраниха огромен тумор- лейомиом, разположен на краче на матката. Всичко мина благополучно - благодаря на Бог! И всичко си е на мястото!  newsm44

# 5
  • Мнения: 35
predi 3.5 godini me operiraha,miomata be6e kolkoto 5 mese4en embrion,zapaziha matkata,no vse o6te niama rezultat.

# 6
  • Мнения: 356
Аз.

През 2002 ме оперираха. 2004 г. родих чудесно здраво момиченце.

Желая ти успех!

Това все едно аз съм го писала. Simple Smile
Само да вмъкна, че със забремемяването нямах никакви проблеми, но имах малко със износването и родих в осмия месец.За щастие при Криси всичко беше наред, само беше малко мъничка.
Но докторите не можаха да разберат дали това има нещо общо с миналата миомектомия, или е чиста случайност.

# 7
  • Мнения: 264
понеже темата е за миоми, бих искала да попитам за мнение - моя близка има открита миома с препоръка за операция. тя би искала обаче и второ мнение и умуваме къде би било уместно  да отиде на преглед в софия. дай темалко инфо моля ;о)

# 8
  • Мнения: 356
Аз се оперирах при доктор Духовников във Шейново.Но не знам дали още практукува там.
Иначе съм много доволна от него и съм му безкрайно благодарна.

# 9
  • Мнения: 205
Оперирана съм на 10.01.2006 от миоми и на 8.10.2006 забременях след 5 месе4ни опити. Нямах проблеми. Желая ти скорощно забременяване. Операцията ми беще с лапароскопия.

Общи условия

Активация на акаунт