За д-р Мариана Огнянова от МЦ "Лора"?

  • 17 965
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 063
Раждалите мами при нея да споделят впечатления. Не говоря за консултация по време на бременност (следене на бременност), а за раждане. И в коя болница изражда д-р Огнянова?
Благодаря предварително.
Видях я в белия списък.

Последна редакция: вт, 09 яну 2007, 16:22 от Ив

# 1
  • Мнения: 1 063
Никой ли не е раждал при д-р Огнянова? Аз ще я попитам, когато я видя за някои от въпрсите, които зададох тук, но понеже вчера ми хрумнаха всички питанки и реших да получа отговори, по възможност веднага.

# 2
  • Мнения: 492
Ако си ходила при нея, би ли споделила, че и аз се интересувам от нея. Предварително благодаря  Hug

# 3
  • Мнения: 1 063
mila_pa , тя е мой гинеколог и е много добър специалист и човек. Аз трудно се впечатлявам от лекари.

# 4
  • Мнения: 851
Здравейте момичета,
аз бях при нея на консултация, но не родих при нея. За съжаление съм с ужасни впечатления от нея и затова я зарязах в осмия месец и се прехвърлих при доктор Мишел от Шейново, от когото съм във възторг. Ако искате ми пишете на лични да ви обясня защо тази докторка не става според мен. Може би ходите отскоро при нея и затова сте доволни. Аз чак след като се прехвърлих разбрах колко безразлична към пациентите си е тя и как ги преглежда абсолютно проформа. Но на въпроса - работи в частната клиника СВ Лазар и изражда там. Фенка е на секциото, защото при него няма изненади в 3 часа през нощта Sick.Когато аз говорих за раждането с нея тя ми каза и цифри /и тях на лични мога да ви кажа/. Очакваше да започне да изражда и в някоя от големите АГ болници, но тъй като нещата още не бяха сигурни и аз нямаше да мога да родя така не ми каза в коя. Тя попринцип не обича май много да говори за това, поне на мен няколко пъти не ми отговаряше на тези въпроси. Като цяло не ви съветвам да останете при нея Crossing Arms Съжалявам, не искам да ви разочаровам, това е моето мнение. Леко и безпроблемно раждане  Hug

# 5
  • Мнения: 1 063
didiana, благодаря ти за изчерпателния отговор!
Писах ти на лични! Ще те помоля да ми обясниш по-подробно случая с теб и д-р Огнянова!

Последна редакция: вт, 06 фев 2007, 18:12 от Ив

# 6
  • Мнения: 1 063
Взех под внимание всичко, което разказа тук и на лични didiana, за което й благодаря още веднъж! За последните изречения на didiana съм съгласна.
А други коментари?
Явно и тя като останалите  -  работи избирателно с пациентите си? Thinking
Но тази лекарка винаги е била много ангажирана към мен. Помни ме от първата ни среща - профилактичен преглед, много се старае. И не ми изглеждаше да се интересува от пари, но знам ли?

Последна редакция: чт, 08 фев 2007, 17:23 от Ив

# 7
  • Мнения: 1 063
Като чета мненията за д-р Джонгова (от същият МЦ) - много са  противоречиви. Едни са доволни от нея, други не.
 Thinking

# 8
  • София
  • Мнения: 3 560
Д-р Огнянова е моят лекар от началото на бремеността ми. Гледа ме по ЗК - изключително съм доволна. До сега винаги, с изключение на 2 пъти, когато в близък период съм имала фетална морфология, винаги ме гледа на ехограф, а никога не съм плащала допълнително.
Единственият ми проблем са направленията за изследвания, защото доста бързо й свърша лимита, но пък тях си взех от личната лекарка.
Това за секциото направо ме изумява, защото остана потресена, когато й казах, че лекар с който съм ходила на среща за евентуално израждане, искаше да ме изражда секцио... Каза ми, че нямам никакви показания за това и въобще не ми го препоръчва.
Обсъждах с нея изборът ми болница за раждането и така направих своя избор - мисля да раждам без уговорка в СБАЛ "Св. Анна".
Явно имаме поредният пример на това как за един акушер-гинеколог от 3 жени ще чуеш 5 мнения  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 063
Да. И аз имам добро мнение за нея, но ми направи впечатление веднъж как се изрази за една бременна жена - вложи нещо негативно в отношението си, което ме изуми. А бременното момиче имаше някакъв проблем, защото се превиваше от болка. Само до толкова са ми наблюденията.
Все пак съм длъжна да си попитам!green_dawn и на теб ти балгодаря за включването!

# 10
  • Мнения: 22
Не знам за Огнянова, но Джонгова от Лора явно е много добра- нещо лошо не съм чувала а и се оказа че доста лекари водят при нея съпруги и близки и държат тя да ги следи и да води раждане- това не е за пренебрегване и е сигурна информация!

# 11
Здравейте момичета. Мен също ме интересува дали има жени раждали при Огнянова. Аз лично съм нeйна  пациентка, ходя от две години и до сега съм много доволна. Мога да кажа само добри неща за всяко мое посещение. В началото отидох при нея, защото я видях в белия списък. Имах ужасна вагинална инфекция с всички екстри, които можете да се сетите. От самото начало е много внимателна и винаги пуска изследвания преди да назначи лечение. Лекарствата, които ми изписа са последните известни и само на световни марки.Каза ми, че ще отнеме време, но накрая всичко свърши чудесно. Не съм имала рецидиви или повторни смущения. Сега съм бременна - вече 3-ти месец и разбира се ходя при нея на ЖК. До момента съм наистина много доволна. Говорихме да ме пусне по Здравна каса, за да не плащам всичко, всеки път и така стана.
Когато говорихме за раждане, тя каза че води раждания във ВИТА и при Мазнейкова.
Моля ви ако има други нейни пациентки да пишат.
Не знам какво да реша за раждането, нито къде ,нито кой....
За сега бебето върви доста едро, а аз съм слаба с тесен таз и доста ме е страх...

Благодаря ви предварително. 

# 12
  • София
  • Мнения: 6 539
Д-р Огнянова е моят лекар от началото на бремеността ми. Гледа ме по ЗК - изключително съм доволна. До сега винаги, с изключение на 2 пъти, когато в близък период съм имала фетална морфология, винаги ме гледа на ехограф, а никога не съм плащала допълнително.
Единственият ми проблем са направленията за изследвания, защото доста бързо й свърша лимита, но пък тях си взех от личната лекарка.
Това за секциото направо ме изумява, защото остана потресена, когато й казах, че лекар с който съм ходила на среща за евентуално израждане, искаше да ме изражда секцио... Каза ми, че нямам никакви показания за това и въобще не ми го препоръчва.
Обсъждах с нея изборът ми болница за раждането и така направих своя избор - мисля да раждам без уговорка в СБАЛ "Св. Анна".
Явно имаме поредният пример на това как за един акушер-гинеколог от 3 жени ще чуеш 5 мнения  Simple Smile
все едно аз съм го писала в т.ч. и избора на болницата  Mr. Green. мога да напиша още 10 страници само суперлативи за нея, но ще се въздържа, защото все пак не раждах при нея. единствената причина да не родя при нея е, че тя не бачка в родилно постоянно, а е един вид приходящ лекар и не знаех какво ще е отношението на останалите д-ри , които са на щат там към мен. благодарение на нея имах безпроблемна бременност, както се вижда от лентичката с близнаци + смъртта на баща ми в 6 м. от бременността. за мен тя е рядко срещан Човек и Лекар. Учудвам се и за секциото, защото тезата й при мен беше, че раждане близнаци не значи 100% секцио.

# 13

Общи условия

Активация на акаунт