GARNIER

  • 12 577
  • 96
  •   1
Отговори
  • Мнения: 258
   Ползвали ли сте продукти на ГАРНИЕР    Отзиви

# 1
  • Мнения: 1 424
Ползвала съм шампоана за мазна коса и сухи краища,но беше преди повече от година.Като качество е горе-долу за мен  Peace Друго не се сещам да съм пробвала...

# 2
  • Мнения: 156
Ползвала съм флуида им с грозде-за лятото бива,но не съм възхитена.Мисля,че не са нищо особено,само рекламата им е голяма.
Иначе нямах проблеми с тях,въпреки,че кожата ми е по-скоро чувствителна

# 3
  • Мнения: 1 063
Ползвала съм флуида им с грозде
Доволна останах, но не бих повторила този продукт. Иначе нищо друго не съм купувала на Гарниер.

# 4
  • Мнения: 27 524
Да. Среден клас, с хубави и лоши продукти. Пък и всичко е индивидуално.
Ползвам новата им серия с авокадо за суха коса, лосион за почистване на лицето. Не ползвам кремовете им и боите за коса.

# 5
  • Мнения: 1 546
Ползвала съм шампоана за мазни корени и сухи краища, този за обем - доволна съм. Кремовете за лице ( ама не мога да цитирам имената Embarassed), сега ползвам и почистващото мляко за лице.
Ползвам и често боите им за коса. Доволна съм, нормално качество на нормални цени.

# 6
  • Мнения: 1 028
Ползвала съм боите и шампоаните им,и все се заричам,че повече няма да се спра на тази марка,и мине година,изкарат го с нова опаковка или "опитайте новия"..и аз пак сглупя,ама от година насам се държа,не съм си купувала.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз ползвам флуида от грозде...
Тоалетното почистващо мляко...и лосиона за премахване грима от очите.Ами доволна съм.

# 8
  • Мнения: 338
Ползвам тоалетно мляко и съм много доволна.

# 9
  • Мнения: 9 077
Всичко от серията на Фруктис съм ползвала, много съм доволна.
Крем за лице, овлажняващ, дневен, в зелена опаковка - много доволна.
Тоник за лице, същият като крема - много доволна.
Гел за почистване на лице - добър, но изсушава много кожата. Като всички подобни продукти...
Майка ми е доволна от крема с череша.
Маската за коса в кутийка - страхотна.
Боите за коса - доволна съм, майка ми също.
Маските за лице, в пакетчета, с различни екстракти - супер са, но до време ми действат, поне при мен е така.



# 10
  • Мнения: 2 309
Кремовете им категорично не ми допадат - направо ми влияят зле, кожата ми се зачервява и лющи и то от серията за чувствителна кожа.Маската за коса Фруктис обаче ми хареса.

# 11
  • Мнения: 949
Всичко за суха коса и кожа съм ползвала-доволна съм!

# 12
  • Мнения: 1 376
Ползвала съм почти всички продукти.
Крема за леце този с гроздето- не е лош , но не е моя крем
Фруктис- определено не е за мен
Серията за тяло- много е добра
Крема за  ръце  с глицерин- може ни един от най добрите които съм ползвал
Боите - от 7 гогини все с тях се боядисвам

# 13
  • Мнения: 177
ПолЗвала съм боя За коса. Не беШе Зле.
ПолЗвала съм Шампоаните и балсамите, но не съм доволна.
ПолЗвала съм и един крем За коса беz отмиване, и от него не съм доволна. Явно коЗметиката За коса не им е силната страна.

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Аз точно от шампоана, балсама и маската за коса съм доволна явно за всеки е различно, и от тези маски за лице с краставица и отлепващата пилинг маска, които са по две дози в пликче.

Общи условия

Активация на акаунт