Препоръчайте ми маска за коса

  • 845
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 424
Момичета,моля ви препоръчайте ми готова маска за коса. До сега съм ползвала само домашно приготвени,но ми се иска да опитам нещо ново  Grinning
Косата ми е по-скоро мазна със сухи краища , мия я през ден  Peace Предпочитам да се отмива маската.

# 1
  • Мнения: 177
АЗ съм доволна от маските на Denise и Miosotis, против косопад и подхранваЩи са. С отмиване са. И косата ми не се омаЗнява от тях въобЩе.

# 2
  • София
  • Мнения: 35 918
Момичета,моля ви препоръчайте ми готова маска за коса. До сега съм ползвала само домашно приготвени,но ми се иска да опитам нещо ново  Grinning
Косата ми е по-скоро мазна със сухи краища , мия я през ден  Peace Предпочитам да се отмива маската.
Това че я миеш през ден - я стимулира да се омазнява още повече.
Рене Фюртерер имат шампоан точно за този проблем - мазни корени и сухи краища. Преди 8-9 години съм го ползвала и бях много доволна. Косата ми се оправи.
Ако този проблем ти се е появил скоро - лекувай го. Това е симптом че косата/скалпа/ боледува.Най-просто казано Wink
Май имаха и маска за този проблем, но не съм много сигурна.

# 3
# 4
  • Мнения: 5 362
АЗ съм доволна от маските на Denise и Miosotis
И аз.

# 5
# 6
  • Мнения: 1 035
Това че я миеш през ден - я стимулира да се омазнява още повече.
Рене Фюртерер имат шампоан точно за този проблем - мазни корени и сухи краища. Преди 8-9 години съм го ползвала и бях много доволна. Косата ми се оправи.Ако този проблем ти се е появил скоро - лекувай го. Това е симптом че косата/скалпа/ боледува.Най-просто казано Wink
Май имаха и маска за този проблем, но не съм много сигурна.

колко парички е този шампоан?  Thinking

# 7
  • Мнения: 1 424
Цитат
Рене Фюртерер имат шампоан точно за този проблем - мазни корени и сухи краища. Преди 8-9 години съм го ползвала и бях много доволна. Косата ми се оправи.Ако този проблем ти се е появил скоро - лекувай го. Това е симптом че косата/скалпа/ боледува.Най-просто казано
А от къде мога да си го купя? Май не съм виждала в обикновените магазини или метро  newsm78
За маските мисля на Gliss Kur да се доверя май  Peace

# 8
# 9
  • Мнения: 1 167
АЗ съм доволна от маските на Denise!!!

# 10
  • Мнения: 2 414
Цитат
Рене Фюртерер имат шампоан точно за този проблем - мазни корени и сухи краища. Преди 8-9 години съм го ползвала и бях много доволна. Косата ми се оправи.Ако този проблем ти се е появил скоро - лекувай го. Това е симптом че косата/скалпа/ боледува.Най-просто казано
А от къде мога да си го купя? Май не съм виждала в обикновените магазини или метро  newsm78
За маските мисля на Gliss Kur да се доверя май  Peace
В аптеките има продукти на тази марка. Wink

Общи условия

Активация на акаунт